Ünlülerin Twitter Hesap Adresleri Nelerdir?

Tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de Twitter’in popüleritesi hızla artmakta.  Aslına bakarsanız halk Twitter kullanmaya daha tam başlamadan Türk ünlüler Twitter’de yerlerini çoktan almışlardı. Bu sayfada ünlülerin Twitter hesap adresleri devamlı güncellenerek size sunulacak. Sizlerde bizim buraya eklemediğimiz ünlülerin Twitter adreslerini yazının alt kısmındaki yorum ekle bölümünden yazabilirsiniz.

Ünlülerin Twitter Hesap Adresleri Nelerdir?

  1. Erdil Yaşaroğlu https://twitter.com/erdilyasaroglu
  2. Nil Karaibrahimgil https://twitter.com/Niltakipte
  3. Hülya Avşar https://twitter.com/hulyavsar
  4. Yavuz Seçkin https://twitter.com/yavuzseckin
  5. Tuba Ünsal https://twitter.com/tubaunsal
  6. Elif Şafak https://twitter.com/Elif_Safak
  7. Ece Sükan https://twitter.com/ece_sukan
  8. Vatan Şaşmaz https://twitter.com/vatan_sasmaz
  9. Berrak Tüzünataç https://twitter.com/berraktzntc
  10. Doğa Rutkay https://twitter.com/doarutkay
  11. Burcu Kara https://twitter.com/burcuukara
  12. PINAR ALTUĞ ATACAN https://twitter.com/pinaratacan
  13. Ebru Akel https://twitter.com/Akelebru
  14. Metin Arolat https://twitter.com/MetinAROLAT
  15. Yeşim Salkım https://twitter.com/yesimsalkim
  16. Sertab Erener https://twitter.com/sertaberener
  17. Yalın https://twitter.com/YALINonline
  18. Yonca Evcimik https://twitter.com/YoncaEvcimik
  19. Mazhar Alanson https://twitter.com/mazharalanson12
  20. Melis Birkan https://twitter.com/melisbirkan
  21. Ahmet Hakan https://twitter.com/ahmethc
  22. Cem Yılmaz https://twitter.com/CMYLMZ
  23. Ata Demirer https://twitter.com/komedyieni
  24. Okan Bayulgen https://twitter.com/okanbayulgen
  25. Gülben Ergen https://twitter.com/GeErgen
  26. Murat Boz https://twitter.com/MuratBoz
  27. Yılmaz Erdoğan https://twitter.com/yilmazerdogan
  28. Kenan Doğulu https://twitter.com/kenandogulu
  29. Hande Yener https://twitter.com/handeyener
  30. Hurriyet.com.tr https://twitter.com/Hurriyet
  31. Cüneyt Özdemir https://twitter.com/cuneytozdemir
  32. Tarkan https://twitter.com/tarkan
  33. Sıla Gençoğlu https://twitter.com/silagencoglu
  34. Hadise Açıkgöz https://twitter.com/Hadise
  35. Sinan Akçıl https://twitter.com/sinanakcil
  36. Hilal Cebeci https://twitter.com/hilalcebeciii
  37. Ceyhun Yılmaz https://twitter.com/ceyhunyilmaz
  38. Şahan Gökbakar https://twitter.com/sgokbakar
  39. Selçuk Erdem https://twitter.com/selcukerdem
  40. Mesut Yar https://twitter.com/mesutyar
  41. Memet Ali Alabora https://twitter.com/memetalialabora
  42. Ferhat Göçer https://twitter.com/ferhatgocer
  43. Metin Uca https://twitter.com/MetinUca
  44. Gani Müjde https://twitter.com/GaniMujde
  45. Burcu Esmersoy https://twitter.com/besmersoy
  46. Nihat Doğan https://twitter.com/NihatDogan_ND
  47. Ömür Gedik https://twitter.com/omurgedik
  48. Bekir Coşkun https://twitter.com/bekrcoskn
  49. Ezgi Başaran https://twitter.com/ezgibasaran
  50. Birol Güven https://twitter.com/birolguven
  51. Betül Demir https://twitter.com/DemirBetul
  52. Sagopa Kajmer https://twitter.com/Sagopakajmerrap
  53. Seray Sever https://twitter.com/Seray_Sever
  54. Vatan Şaşmaz https://twitter.com/vatan_sasmaz
İlginizi Çekebilir:  Türkçe Pinterest Nedir? Nasıl Kullanılır?




Soru veya yorumunuzu bu bölüme yazabilirsiniz.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir