Skype Şifremi Unuttum – Skype Parola Sıfırlama

Windows Messenger hizmetinin durdurulması ile tüm hesaplar Skype tarafından devralınmış ve artık Msn Skype üzerinden çalışır duruma gelmişti. Bununla beraber önceden yaşanan Msn şifresi unutma ve parola sıfırlama işlemleri artık Skype şifre sıfırlama sistemi üzerinden yapılmaya başlamıştır.

Skype şifremi unuttum ne yapabilirim diye gelen sorular üzerine Skype parola sıfırlama işlemini anlatacağız. Eğer Skype şifrenizi unuttuysanız ve Skype parolanızı sıfırlamak istiyorsanız aşağıdaki adrese giriyorsunuz ilk önce.
https://login.skype.com/intl/tr/account/password-reset-request

Skype Şifremi Unuttum – Skype Parola Sıfırlama

Karşınıza gelen Skype parola sıfırlama ekranında mail adresinizi giriyorsunuz ve sonraki butonuna basıyorsunuz. Bastıktan sonra size bir uyarı geliyor. Bu uyarıda Skype parolanızın sıfırlanması için size bir mail gönderildiği ve bu mailin 6 saat boyunca geçerli olduğu söylenmektedir. Mailinize girip Skype şifre sıfırlama linkine tıkladığınız zaman karşınıza şifrenizi yeniden belirleyebileceğiniz bir ekran gelecek. Bu ekran aracılığı ile yeni şifrenizi oluşturabilirsiniz. Burada önemli olan şey şudur parolamı unuttum sayfasına girdiğinizde yazacağınız mailin Skype’de kayıtlı olan mail olması gerekmektedir. Aksi takdirde sistemde böyle bir mail bulunmadığı uyarısı alırsınız.

İlginizi Çekebilir:  Android Telefonlarda Rehberdeki Aynı Numaralar Nasıl Silinir?
1 Cevap Var

  1. Gülsüm Temmuz 4, 2014

Soru veya yorumunuzu bu bölüme yazabilirsiniz.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir