Skype Gelen Kutusuna Maillere Nasıl Bakılır

Skype Gelen Kutusuna Maillere Nasıl Bakılır
23 Ocak 2014 tarihinde eklendi, 1.132 kez okundu.

Microsoft firmasının Msn hizmetini durdurması ile birlikte pek çok insan Skype ile tanıştı. Tüm Msn kullanıcıları sohbet hizmetini Skype üzerinden almaya devam etti. Bir nevi Microsoft firması Msn hizmetini Skype’ye devretti de diyebiliriz.

Bu durum pek çok alışkanlığımızı değiştirmemize sebep oldu. Önceden Msn hesabımızın bağlı olduğu eposta hesabına gelen mailler Msn programı tarafından gelen uyarı ile bize bildiriliyordu. Biz de Hotmail gelen kutumuza gidip maillerimizi okuyabiliyorduk. Msn Skype olarak devam etme kararı aldıktan sonra Skype gelen kutusuna bakma ve Skype gelen mailleri kontrol etme arayışına girdik. Fakat şu anda Skype gelen kutusuna nasıl bakılır veya Skype gelen maillerin kontrolü gibi bir hizmet bulunmuyor.
Skype Gelen Kutusuna Maillere Nasıl Bakılır

Bizler eski usullere göre gelen kutumuza Microsoft’un hotmail.com veya outlook.com adreslerine girerek kullanıcı adı ve şifremizi yazıp bakabileceğiz. Skype’den yapılan açıklamada mail kontrolü veya gelen kutusu kontrolü şu an için aktif değil, fakat bu konu üzerine çalışmalar sürdürülüyor. Her ne kadar Msn Skype üzerinden hizmet verse de mailler hala Microsoft firmasına ait ve bu veriler sadece sohbet hizmeti için Skype ile paylaşılıyor.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git