PES 2013 “Rld.dll Bulunamadı!” Hatası

Başta Pes 2013 olmak üzere pek çok oyunda karşılaşılan Rld.dll Bulunamadı! hatası ve bunun çözüm yolu bilgisayarınızda eksik olan bir dll dosyasıdır. Rld.dll dosyasını pek çok anti virüs programı zararlı yazılım olarak algıladığı için ya siler ya da karantinaya alır. Oynamak istediğimiz oyun açılırken bu dosyaya ihtiyaç duyulduğu için Rld.dll Bulunamadı! uyarısı alırız.

Rld.dll Bulunamadı! hatasının çözümü için bu linke tıklayıp dosyayı indirin. Dosya rarlı olarak gelecek. Rar şifresi acemi.com olarak belirlenmiştir. Burada bir uyarıda bulunmak istiyorum. Yazının başında belirttiğim gibi bazı anti virüs programları bunu virüs olarak görür ve sizin rar dosyasını açmanıza müsaade etmeyebilir. Bunun için ilk olarak anti virüs programınızı kapatın ve dosyayı o şekilde indirip açın. İndirdiğiniz dosyayı oyunun kurulu olduğu dizin içerisine atın.
PES 2013 “Rld.dll Bulunamadı!” Hatası

Rar dosyasının virus total ile taranmış hali için linke tıklayabilirsiniz. Sıkışmış dosyayı açtığınız zaman maalesef trojan uyarısı veriyor. Pek çok forum da ve blogda bu dosyanın sorunsuz olduğu ve gereksiz yere bu uyarıların verildiği söyleniyor. Ben tercihi size bırakıyorum.

İlginizi Çekebilir:  PES 2012 Spor Toto Süper Lig Yaması indir
Soru veya yorumunuzu bu bölüme yazabilirsiniz.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir