PES 2012 Spor Toto Süper Lig Yaması indir

PES 2012 Spor Toto Süper Lig Yaması indir
28 Aralık 2013 tarihinde eklendi, 881 kez okundu.

Uzun süredir çıkması beklenen pek çok kişinin meraklısı olduğu oyu PES 2012 son sürümü geçtiğimiz günlerde yayınlanmıştı. Oyunun yayınlanması ile birlikte PES yamaları da oynayanların istekleri doğrultusunda oyunu modifiye etmek için art arda yayınlanmaya başladı. Oyun içinde en büyük eksiklik olan Türkiye ligi eksikliği de yayınlayacağımız eklenti ile gideriliyor. PES 2012 süper lig yaması ile oyunda artık Türkiye liginden takımlarla da mücadele edebilirsiniz. PES 2012 süper lig yaması indir paylaşımımız ile bu zevkli ve beğenilen oyunu kendi isteğinize göre, tuttuğunuz takım ile oynama şansınız var artık. PES 2012 spor toto süper lig yaması indir paylaşımımız ile Türkiye ligi takımlarını, oyuncularını ve sistemde daha önce tespit edilen bazı eksiklikleri giderebilirsiniz. PES 2012 yamaları indir paylaşımlarımız bununla sınırlı kalmadan sürecek. PES 2012 kadro güncelleme nasıl yapılır? Bütün sorularınıza yanıtlarınızı konu ile ilgili paylaşımlarımızda bulabilirsiniz. PES 2012 spor toto süper lig yaması kurulumu resimli anlatım yazımız ile oyuna Türkiye ligini nasıl ekleyeceğinizi kısaca anlatacağız.
PES 2012 Spor Toto Süper Lig Yaması indir

PES 2012 Spor Toto Süper Lig Yaması ile Gelen Yenilikler

PES 2012 spor toto süper lig yaması ile birlikte oyunda kullanıcılar tarafından eksik görülen bazı kısımlar da düzeltildi. Bu düzenlemeler kısaca şöyle;

  • İngiltere ligine lisans yapıldı.
  • Avrupa takımlarının transferleri yapıldı.
  • Ana ligde orijinal kadro seçememe kaldırıldı.
  • İlave içerikteki her şey alındı
  • Spor Toto Süper Lig oyuna aktarıldı.
  • Süper Lig 11/12 kadroları, oyuncu numaraları, formaları, oyuncu yaşları vs. ayarlandı.

PES 2012 spor toto süper lig yaması ile getirilen bazı yenilikler ve düzenlemeler ile oyunun yayınlanmasının ardından geçen sürede yaşanan bazı önemli gelişmeler ve değişmeler de oyuna aktarılmış oluyor.
PES 2012 spor toto süper lig yamasını indirmek için http://uploaded.net/file/my20kqig/Pes.2012.Spor.Toto.Super.lig.Yamasi.indir.rar adresini kullanabilirsiniz. İndirdiğiniz dosyayı nasıl kuracağınıza gelince; dosyayı belgelerim klasörüne atın ve çıkan soruya evet deyin. Bu kadar basit, sonra oyunun keyfini çıkarın.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git