PDF Dosyalarını Word Dosyasına Dönüştürme Programı

PDF Dosyalarını Word Dosyasına Dönüştürme Programı
31 Ekim 2013 tarihinde eklendi, 877 kez okundu.

PDF dosyaları resimli görsel sunum dosyaları, slayt sunumlar hazırlamak, oynatmak ve internet üzerinden aktarmak için en sık kullanılan formattır. PDF çok kullanışlı bir format olmasına rağmen kilitli PDF dosyalarına müdahale edilememesi, üzerinde oynama yapılamaması oldukça sorundur. Ancak her işin bir kolayı olduğu gibi PDF dosyalarını da değiştirmek mümkün. PDF dosyası düzenleme programları bu işler için yazılıyor. PDF’i Word dosyasına çevirmek için kullanılan programların hepsi çok verimli değil. Karakter tanımaması gibi sorunlar yüzünden çeviri içinden çıkılmaz bir hal alabilir. PDF dosyasını Word dosyasına dönüştürme işlemini en başarılı yapan yazılımlardan birisini sizlerle paylaşmak istiyoruz. PDF to doc programı sayesinde düzenlemek istediğiniz PDF dosyalarınızı başarılı biçimde Word’e aktararak dilediğiniz düzenlemeleri yapabilirsiniz. PDF to docx işlemlerini online olarak yapan bazı sitelerde mevcut. Bu sitelerin PDF word converter formatları çoğu zaman istediğimiz verimi vermez. Bu işlem için PDF’yi Word’e çevirme programımız ihtiyacınıza tam anlamı ile cevap verecektir.PDF Uzantılı Dosyaları Word’e Dönüştürmek ve Düzenlemek

PDF uzantılı dosyada hiç bir veri kaybı olmadan biçimlendirme sıkıntısı yaşamadan Microsoft Word formatına dönüştürmek bazen çok elzem bir ihtiyaç olabilir. PDF converter programı Wondershare tam olarak bu işi yerine getirir. Word Converter Wondershare PDF programı bütün PDF dosyalarını sıkıntısız ve tam olarak düzenlenebilir bir şekilde Microsoft Word docx metin dosyalarına dönüştüren bir yazılımdır. Bu program ile resimler, grafikler, köprüler, düzen ve biçimlendirme içeriğiniz doğrudan PDF dosyalarına dönüştürülebilir. PDF’i Word’e, Word’u PDF’ye çevirme programı ücretsiz bir dönüştürme yazılımıdır.

PDF Dosyalarını Word Dosyasına Dönüştürme Programı

PDF to Word işlemlerini bu yazılım ile yapmak için programın üst menüsünden “Dosya Ekle” butonunu kullanınız. Sonra alttaki büyük Convert tuşuna basarak eklediğiniz PDF dosyasını Word formatına çevirmek saniyelerinizi alacak. İşlem bittikten sonra dosyanın Word seçtiğiniz yere kaydedilir. Çok kolay bir ara yüze sahip olan program ile tek seferde yüzlerce PDF dosyasını düzenlenebilir Word dosyası haline dönüştürebilirsiniz.
Wondershare PDF’yi Word’e dönüştürme programı hem Windows 7 32-bit hem de 64-bit sistemlerde çalışır. Programı Mac OS X sistemlerde de kullanabilirsiniz. Program ayrıca şifreli PDF dosyalarını da dönüştürebilir. PDF dosyalarınızı düzenlenebilir Word dosyalarına çevirme programını indirmek için http://download.cnet.com/Wondershare-PDF-to-Word/3000-2079_4-10920472.html linkini kullanabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git