Kredi Ve Yurtlar Kurumu Burs Sonuçları Sorgulama

Kredi Ve Yurtlar Kurumu Burs Sonuçları Sorgulama
6 Aralık 2013 tarihinde eklendi, 399 kez okundu.

Yüksek öğrenim gören öğrenci arkadaşlarımızın merakla beklediği KYK sonuçları, Kredi ve Yurtlar Kurumu resmi Twitter hesabından yapılan açıklamaya göre Aralık ayının 2. haftasında açıklanacak. Şu anda kyk sonuçlarının öğrenileceği sayfa aktif değil ve sonuç bilgi ekranı henüz aktifleşmemiş. Kyk burs sonuçları ne zaman açıklanacak diye bize gelen soruları tek tek yanıtlamak yerine bu yazıyı kaleme almayı uygun gördük. 2013 kyk burs sonuçları açıklandığı zaman hem bu sayfadan hem de Twitter hesabımızdan(@acemicom) sizlere duyuracağız.

Kredi Ve Yurtlar Kurumu Burs Sonuçları Sorgulama
Kyk burs sonuçları açıklandığı zaman burslar ne zaman ödenecek sorunuza ise Kredi ve Yurtlar Kurumu cevap olarak Ocak ayının 7’sini tarih olarak belirtiyor. Kyk burs başvurusu aşamasında sorun ile karşılaştıysanız burs neticeleri açıklanmadan önce 444 19 61 numaralı resmi çağrı merkezi ile görüşmenizi tavsiye ediyoruz.

2013 – 2014 kyk burs sonuçları açıklandığı zaman şu (http://www.kyk.gov.tr) adresten neticeleri öğrenebileceksiniz. Neticeler açıklandığı zaman kyk burs sorgulaması verdiğimiz adresten yapılabilecek. Sonuçlar tc kimlik no ile yapılacak.

KYK Kredi ve Burs Protestosu | İstanbul 31 Temmuz 2013

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git