Kapatılan Facebook Hesabı Nasıl Geri Açılır?

Kapatılan Facebook Hesabı Nasıl Geri Açılır?
27 Kasım 2013 tarihinde eklendi, 744 kez okundu.

Kapatılan Facebook hesabı açılır m? Açılırsa bu nasıl olur? Bu konulardan pek çok arkadaşımızın muztarip olduğunu biliyoruz ve bu sebeple bu konuya değinmeye karar verdik. Öncelikle endişe etmenize gerek yok çünkü kapanan Facebook hesapları geri açılabiliyor. Facebook hesabımnızı kendiniz de kapatsanız, başka sebeplerle de kapansa fark etmez.

Facebook hesabını yeniden aktifleştirmek için iki yolunuz bulunuyor. Bunlardan birincisi (disabled@facebook.com) adresine mail atıp hesabın yeniden açılması için bilgi vermeniz gerekiyor. İngilizce yazmanız gerektiği için Google Translate kullanmanızı öneriyoruz. Basit cümlelerle ne zaman kapatıldığını ve tekrar açılmasını istediğinizi yazın ve çeviri sonucunu mail atın.
Kapatılan Facebook Hesabı Nasıl Geri Açılır?

Bir diğer kapatılan Facebook hesabını yeniden açma yolu ise (https://www.facebook.com/help/contact/260749603972907) adresine girmek ve formdaki ilgili alanları doldurmaktır. Tüm bu işlemleri yaptıktan sonra 1-2 gün içerisinde Facebook hesabınızın yeniden aktifleşmesi gerekmektedir. Eğer hesabınız yeniden açılmazsa gönderdiğiniz bilgilerde eksiklik vardır yada hata vardır.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git