Kanal D Evim Şahane Programı

Kanal D Evim Şahane Programı
11 Kasım 2013 tarihinde eklendi, 463 kez okundu.

Herkesin evi kendisi için şahane mi? Şüphesiz değil. Öyle olsa dekorasyon modası bu kadar hızlı gelişmezdi. Yenilenen teknolojiler, değişen zevkler… Moda ve dekorasyon o kadar hızlı değişiyor ki daha eşyalarımızı eskitmeden değiştirme ihtiyacı beliriyor. Evim şahane diyenler, hatırası var diye evdeki eşyalarını değiştiremeyenlerin aklını başından alan Kanal D evim şahane programı birçok kadının hayallerini süsleyen devrimi evlerde gerçekleştiriyor. Kanal D’nin yeni sezonu programları arsında şimdiden bir fenomen olan Evim Şahane programı her hafta bir başka talihli kadının hayallerini gerçekleştiriyor. Bu nedenle evim şahane başvuru sitesi en sık ziyaret edilen internet sayfaları arasında yerini alıyor. Kanal D Evim Şahane başvuru formu internet üzerinden doldurulabiliyor.Dekorasyonda Şahane Devrim

Evlerini yenilemek isteyenler, yeni trend mobilya ve dekorasyonlarla tanışmak isteyenler için bir umut olan Evim Şahane, evinin dekorasyonunu değiştirmek isteyenlerin, mobilyaları eskiyenlerin, eski eşyalarından vazgeçemeyenlerin, dekorasyon modasını takip edemeyenlerin yardımına yetişiyor. Ancak tek başına bir programın herkesin ihtiyacına cevap vermesi olanaksız tabi… Doğal olarak program mobilya ve dekorasyon modasının yeniliklerini tanıtırken, her mekan için pratik çözümler geliştirerek izleyenlerin yeni dekorasyonları için bir fikir vermeyi hedefliyor. Ucuz ve pratik çözümlerin yanında fantastik tasarımları da evlere uygulayan dekorasyon programı Evim Şahane özellikle ev hanımlarının ilgi odağı oluyor.

Kanal D Evim Şahane Programı

Gündüz kuşağında yayınlanan program hafta içi her gün saat 14.30’da ekranlara geliyor. Programın sunuculuğunu da üstlenen Mimar Selim Yuhay, konuk olduğu evlerde yeni nesil tasarımları uygulayarak büyük bir değişim yaratıyor. Ev dekorasyonu, ev sahibinin hayalleri ve istekleri doğrultusunda gerçekleştirilirken, kimi zaman kendisini mimarın tasarımına bırakanlarda oluyor.

Evim Şahane Mimarı Selim Yuhay ve beraberinde bulunan usta ekibi Evim Şahane TIR’ı ile Türkiye’nin dört bir yanını gezerek, hayallerindeki dekorasyonları evlerinde gerçekleştirmek isteyenlerin kapılarını çalıyor. Aile fertleri evlerini birkaç günlüğüne ekibin usta ellerine teslim ederken, baştan yaratılan ortamlara dönüyorlar. Evim Şahane programı ekibi salon, yatak odası, oturma odası, çocuk odası, bebek odası, mutfak, banyo, antre, bahçe veya balkon gibi hiçbir mekanı ayırmadan ev hanımlarının tüm hayallerini gerçekleştiriyor.
Tabi tüm tasarım ve dekorasyon ev sahibinin istekleri ve beğenisi doğrultusunda gerçekleştiriliyor. Bu nedenle program mimarı ve ekibi ilk olarak ev sahibinin şikayetlerini ve isteklerini dinleyerek bir fikir sahibi oluyor. Daha sonra tüm tasarımlar ve değişiklikler ev sahibinin istekleri, zevkleri ve beğenileri doğrultusunda gerçekletirken ev sakinleri bu sırada ortamdan uzak tutuluyor. Sonuç ise özellikle hanımlar için tam anlamı ile bir sürpriz oluyor.

Program konsepti çok kalabalık bir kesime hitap ettiğinden kısa sürede ciddi bir izleyici kitlesine hitap etmeye başladı. Kanal D Evim Şahane programı ekibinin sizlerinde hayallerini gerçekleştirmesini istiyorsanız, programa internet üzerinden başvuru formunu doldurarak başvurabilirsiniz. Kim bilir belki ustaların bir sonraki durağı sizin eviniz olabilir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git