Kanal D Evim Şahane Online Başvuru – Katılım Formu

Kanal D ekranlarında 2 senedir yayında olan Evim Şahane yarışması özellikle bayanların vazgeçilmez programlarından birisidir. Bize gelen çok sayıda soru üzerine Evim Şahane yarışması başvurusu nasıl yapılır ve online katılım işlemi nasıl gerçekleştirilir bunu anlatacağız.

Evim Şahane yarışmasına nasıl katılırım diye soranlara öncelikle şunu söylemek istiyorum. Biraz sabretmeniz gerekecek çünkü yoğun bir başvuru var. Bu başvuruların içerisinden seçim yapmak program yapımcıları için de oldukça zor. Neredeyse 2 yıldır yapılan başvurular var ve bunların içerisinden program formatına en uygun kişiler seçilmektedir.
İnternet üzerinden Evim Şahane yarışmasına başvuru yapmak oldukça kolaydır. Fakat Evim Şahane kayıt formundaki tüm bilgileri en doğru şekilde doldurmanız gerekiyor. İsterseniz direk yarışma ana sayfasına girip (http://www.kanald.com.tr/evimsahane) buradan sağ taraftaki Evim Şahane kayıt formuna tıklar formu açarsınız. Yada direk (http://form.kanald.com.tr/EvimSahane/Form.aspx) bu adresten forma ulaşır ve doldurursunuz.

Kanal D Evim Şahane Programı

Evim Şahane başvuru formunu doldururken bütün harfleri büyük yapmayın. Sadece kelimelerin ilk harflerini büyük yapın. İmla kurallarına dikkat edin. Eğer imla kuralları ile ilgili sorununuz varsa size yardımcı olacak birisi ile birlikte doldurun.
Evim Şahane yarışmasına başvururken sizden istenen fotoğraflar olacak. Bunlar sizin kişisek fotoğrafınız, dekorasyonu yapılacak olan evin bina fotoğrafı, son olarak da değişiklik yapılmasını istediğiniz odanın fotoğrafı.

Evim Şahane yarışması başvurusunda sizlere bol şanslar diliyorum. İnşallah kabul edilir ve hayallerinize kavuşursunuz.

İlginizi Çekebilir:  Fatih Terim'in Hepsiburada Reklam Filmini İzle
12 Yorum Var

 1. Ebrar Canbakan Ekim 11, 2015
 2. saffet erkanlı Kasım 8, 2015
 3. Guler Tunc Aralık 1, 2015
 4. Ferda Ülker Aralık 20, 2015
 5. soner karayemıs Şubat 8, 2016
 6. fırat Ağustos 4, 2016
 7. eda nur ayyildiz Eylül 4, 2016
 8. şengül şimşek Ekim 11, 2016
 9. zehra dinç Kasım 17, 2016
 10. Alina Temmuz 14, 2017
 11. Didem korkmaz Ocak 8, 2018
  • Semih Ocak 8, 2018

Soru veya yorumunuzu bu bölüme yazabilirsiniz.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir