iPhone 6 Ne Zaman Çıkacak? Özellikleri Neler?

iPhone 6 Ne Zaman Çıkacak? Özellikleri Neler?
24 Aralık 2013 tarihinde eklendi, 454 kez okundu.

iPhone 6’nın çıkış tarihi ve özellikleri ile ilgili söylentiler piyasada dolaşmaya başladı. Daha önceki uygulamalarına baktığımız zaman Apple firması bu söylentileri yeni iPhone çıkarmadan 6 ay önce falan çıkartıyor ve artarak devam ettirerek başarılı bir reklam politikası sürdürüyor.

iPhone 6 çıkış tarihi için 2014 Mayıs ve Ekim ayı işaret edilmekte. Tarihlerin farklılığının sebebi Çin’li teknoloji siteleri Ekim ayını Amerikalı siteler ise Mayıs ayını haberlerinde yazıyorlar. iPhone 6 özelliklerine gelecek olursak; iPhone 6 iOS 8 ile birlikte gelecek. Ekranı şimdiki halinden daha geniş olacak. Ekran özellikleri ile ilgili full hd retina ekrana sahip olacağı iddialar arasında yer alıyor. Ekran büyüklüğünün ise diğer rakiplerinden geri kalmayacağı ve 5 inç olacağı tahmin edilmekte.




iPhone 6 Ne Zaman Çıkacak? Özellikleri Neler?

iPhone 6’nın kablosuz şarj özelliğini devreye sokacağı ve yeni bir devrime ön ayak olacağı da söylentiler arasında. Aşağıda iPhone 6’nın olması muhtemel özelliklerini de içeren temsili bir tanıtım videosu bulunmaktadır.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git