İnternetten Online Nasıl Müzik Dinlenir?

İnternetten Online Nasıl Müzik Dinlenir?
14 Aralık 2013 tarihinde eklendi, 692 kez okundu.

İnternetten online nasıl müzik dinlenir sorunun aslında pek çok cevabı bulunmaktadır. Çünkü online müzik dinlemek için pek çok web sitesi ve alternatif yol bulunmaktadır. Bu yazıda size bunların kullanımı en kolay olanlarından bahsedeceğim.

İlk olarak eğer Ttnet abonesi iseniz kullandığınız paketin içerisinde ücretsiz Ttnet Müzik seçeneği bulunabilir. Bu konuyu çağrı merkezi ile görüşerek netleştirebilirsiniz. Eğer ücretsiz Ttnet müzik aboneliğiniz varsa https://www.ttnetmuzik.com.tr adresinden online müzik dinleyebilirsiniz.
Diğer seçeneğiniz çok popüler olan ve kullanım kolaylığı ve basitliği ile en çok ziyaret edilen online müzik dinleme sitesi fizy.com. Bu siteye girdiğiniz zaman ilk olarak kayıt olmanızı öneriyorum. Çünkü kayıt olduğunuz zaman hem müzikleri zaman sınırı olmadan dinleyebilirsiniz hem de kendi müzik listenizi oluşturup kayıt edebilirsiniz. Kayıt ettiğiniz müzik listesini daha sonra siteye tekrar giriş yapıp dinleyebilirsiniz. Kendi müzik listenizi başka insanlarla paylaşıp onların sizin listenizi online olarak dinlemelerine imkan sağlayabilirsiniz.

İnternetten Online Nasıl Müzik Dinlenir?

Fizy sitesi dışında başka alternatifler de var ama onlardan hiç bahsetmek istemiyorum. Çünkü Fizy yeterli oluyor. Diğer siteler canınızı çok sıkabilir. Çünkü pek çok internetten online müzik dinleme sitesi maalesef bilgisayarınıza virüs ve trojan bulaştırabiliyor. Eğer amatör bir bilgisayar kullanıcısıysanız müzik dinliyorum diye düşünürken trojanı yiyebilirsiniz.
Yazıyı bitirmeden unuttuğum çok önemli bir site daha var aslında. O da belkide hepinizin kullandığı Youtube.com. Youtube sitesinden de online müzik dinleyebilirsiniz fakat bunu da çok önermiyorum çünkü müzikler aynı zaman da videodan da oluştuğu için yüklerken internet hızınızı düşürebilir ya da kotalı internet kullanıyorsanız bu kotayı tüketebilir. Eğer benim önerilerim dışında sizin de kullandığınız siteler varsa yorum bölümünden yazarsanız sevinirim. Böylece diğer arkadaşlar da faydalanmış olurlar.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git