Google Gmail Şifre Değiştirme

Google Gmail Şifre Değiştirme
3 Mart 2015 tarihinde eklendi, 860 kez okundu.

Gmail şifre nasıl değiştirilir diye bir mail aldım geçen gün. Basit bir işlem olduğu için hemen yazıp anlatayım dedim arkadaşa. Bu Gmail şifre değişim işlemini siteye de ekliyorum belki başka yapamayan arkadaşlar vardır diye.

İlk olarak Google hesabımıza giriş yapıyoruz. Ardından ekranın sağ üst kısmındaki adam simgesine tıklayıp açılan mini pencerecikten hesap linkine tıklıyoruz. Ardından karşımıza gelen ekrandan “Oturum açma” bölümündeki şifre yazısına tıklıyoruz. Bu yazının yan tarafında Google şifremizi en son ne zaman değiştirdiğinizin bilgisi de bulunmaktadır.
Şifre yazısına tıkladığımız zaman karşımıza 3 ayrı kutucuk olan bir ekran gelecek. Gmail şifre değiştirmek için ilk sıradaki kutucuğa mevcut şu an kullandığımız şifreyi giriyoruz. Ardından alttaki iki kutucuğa da yeni kullanmak istediğimiz Google şifremizi giriyoruz ve şifreyi değiştir düğmesine basarak işlemi tamamlıyoruz.

Google Gmail Şifre Değiştirme

Burada bilinmesi gereken bir diğer konu da siz Gmail şifrenizi değiştirdiğiniz zaman aynı zaman da tüm Google hesap şifreleriniz de artık değişmiş olacak. Youtube, Adsense, Webmaster araçları gibi tüm Google hizmetleri artık yeni şifrenizle kullanılacaktır.

Etiketler:

Google Gmail Şifre Değiştirme Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. Mehemmed Qenberov dedi ki:

    Mən gmail kodu dəyişmək istəyirəm

Sayfa başına git