Gameloft Wonder Zoo Oyunu Nasıl İptal Edilir?

Gameloft Wonder Zoo Oyunu Nasıl İptal Edilir?
25 Şubat 2018 tarihinde eklendi, 708 kez okundu.

Gameloft firması tarafından üretilip kullanıcıların beğenisine sunulan Wonder Zoo oyunu nasıl iptal edilir bugün kısa bir şekilde bu konuya değineceğiz. Oyunun kalitesi yada özellikleri ile ilgili bilgilere bu yazımızda yer vermeyeceğiz. İstenmeyen bir duurm hakkında ziyaretçilerimizden mesajlar alıyoruz, buna binaen bir bilgilendirme yapmak istiyoruz.

Gameloft Wonder Zoo İptal Etme

Piyasa da iyi bir yer edinmek isteyen Gameloft Wonder Zoo oyunu pek çok farklı oyun ve uygulamaya reklam vermiş durumda. Bu sebeple bazen küçük çocuklar yada bilinçsiz kullanıcılar tarafından tıklanıp kuruluyor ve oyun içerisinde alışveriş yapılabiliyor. Alışveriş neticesinde mobil hattınızdan ödeme çekiliyor. Eğer bu ödeme sizin bilginiz ve izniniz dahilinde değilse Wonder Zoo ödeme iptal hakkınız bulunuyor.
Wonder Zoo nasıl iptal edilir derseniz ödeme işleminden sonra cep telefonunuza bir mesaj gelmektedir. Bu mesajın içerisinde bir telefon numarası bulunmaktadır. Bu numarayı işlem yapılan telefon numarası ile aramanız gerekiyor. Aradığınız zaman işlemi iptal edip etmek istemediğinizi soran bir kayıt mevcuttur. Bu kayıtta size yapılan yönlendirmeler ile izinsiz mobil ödeme iptal işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Dikkat etmeniz gereken nokta işlem yapılan telefon numarası ile aramanızdır. Başka bir hat ile ararsanız işlem gerçekleşmez.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git