Fatih Terim’in Hepsiburada Reklam Filmini İzle

Fatih Terim’in Hepsiburada Reklam Filmini İzle
8 Aralık 2013 tarihinde eklendi, 466 kez okundu.

Daha önce Galatasaray’ı çalıştıran ve şu anda da Milli Takım’ın teknik direktörü olan Fatih Terim Hepsi Burada sitesi için kamera karşısına geçti ve bir reklam filminde oynadı. Fatih Terim’in reklam filmi henüz gösterime girmedi ama biz sizin için yazının alt kısmında izleme imkanı sunacağız.

Fatih Terim yıllar önce İtalya’nın Milan takımını çalıştırırken de Telsim reklamında oynamış ve büyük beğeni kazanmıştı. Hepsi Burada sitesi de Fatih Terim’in popülaritesinden faydalanmak için son reklam filminde onu da oynattı. Hepsi Burada sitesi Fatih Terim dışında ünlülerden Gülben Ergen de kamera karşısına geçti.
Fatih Terim iddialara göre Hepsi Burada reklam filmi için 1 milyon dolar ödeme aldı. Firma ile Terim arasında yapılan reklam sözleşmesine de ödeme gizliliği maddesi konuldu. Gülben Ergen’in ise Fatih Terim’in aldığı ücretin yarısına yani 500 bin dolara imza attığı iddia edildi.

Fatih Terim'in Hepsiburada Reklam Filmini İzle

Fatih Terim’in reklam filmi “Her şey ayağına gelsin.” sloganıyla yola çıkıyor ve büyük ihtimalle de halkın beğenisini kazanacak gibi duruyor. Sözü daha fazla uzatmayalım ve Fatih Terim reklam filmini izleyelim.

Fatih Terim – Hepsiburada.com Reklamı – Herşey Ayağıma Gelsin

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git