Facebook Okey Plus Engeli Nasıl Kaldırılır 2018

Facebook Okey Plus Engeli Nasıl Kaldırılır 2018
26 Şubat 2018 tarihinde eklendi, 36.855 kez okundu.

Facebook hesabı olmayan var mı diye bir soru sorsak sanırım evet benim yok diyen kimse çıkmaz. Bu kadar çok kullanıcısı olan sosyalleşme sitesi pek çok zaman geçirme ve eğlenme imkanı sunmaktadır. Bu imkanların başında ve neredeyse tüm Facebook kullanıcılarının yaptığı şey oyun oynamaktır. Bugünkü yazımızda ise sizlerle Facebook Okey Plus engeli nasıl kaldırılır ve neler yapmanız gerekmektedir bunları anlatacağız. Size tavsiyemiz yazının tümünü okumanız ve bahsettiğimiz site üzerinden başvurunuzu yapmanızdır.

Facebook Okey Plus Engeli Nasıl Kalkar?

Facebook da en çok oynanan oyunların başında özellikle Türk kullanıcılarda Okey gelmektedir. Pek çok farklı okey oyunu olmasına rağmen en çok oynanan ise Okey Plus’tur. Binlerce kullanıcısı olan Okey Plus en büyük vakit geçirme ve eğlenme uygulamasıdır. Okey Plus oynayanlar bilirler yılları bulan emek ve biriken puanlar bu uygulamaya bağımlı yapar insanı. Bu oyunun hastalarını ileri ki aşamalarda bekleyen bir tehlike yada sıkıntı şudur: Facebook Okey Plus engellenmesidir. Facebook Okey Plus engeli ile karşılaşırsak neler yapmamız lazım. Facebook Okey Plus engeli nasıl kaldırılır? Bu sorular böyle uzar gider ve çözüm yolu ile basittir.
Facebook Okey Plus Engeli Nasıl Kaldırılır 2014

Facebook Okey Plus engel süresi net olarak bilinmemektedir. Yani engellenen Okey Plus hesabımızın kendiliğinden açılmasını beklerseniz çok uzun bir bekleyiş olabilir ve sonunda da engel kalkmayabilir. Facebook Okey Plus engelini kaldırmanız için size iki yol sunacağız. Bunlardan birisi https://zyngasupport.zendesk.com/hc/tr/categories/115000413172-101-Okey-Plus bu adrese girmeniz ve üst kısımdaki bir talep gönder yazısına basarak formu doldurmanızdır. Bu sayfadan mesaj gönderebilmek için üyelik isteyebilir. Kısa bir üyelik formu var, bunu doldurarak üye olabilir ve Facebook Okey Plus engelinizin kaldırılması için mesaj atabilirsiniz.

Okey Plus engelini kaldırmak için ikinci yol ise oyunu açtığınız zaman destek mesajı gönder kısmında mesajınızı yazmanızdır. Ayrıca oyun içerisindeki yardım bölümünde oyun ile ilgili bir mail mevcuttur. Bu adresine mail atmanızdır. Bu adrese atacağınız mail de kendi Facebook hesap adresiniz(kesinlikle Facebook giriş bilgilerinizi, mail ve şifrelerinizi göndermeyin.), hangi oyun da engellendiğiniz, sebebini biliyorsanız bu sebep ve engellenme tarihinizi belirtin. Bu iki yoldan herhangi birini yapmanız yeterlidir ve ardından beklemeye başlayabilirsiniz.Facebook Okey Plus Engel Kaldırma

Ayrıca Facebook Okey Plus engelinizin oyundan değil de sizin hesabınızdan kaynaklandığını düşünüyorsanız aşağıdaki videoyu izleyip aynı şeyleri yapmanızı da öneriyoruz. Burada bir de özellikle not belirmek istiyorum. O kadar çok Facebook Okey Plus’tan banlandım ne yapmam gerekiyor diye mesaj alıyoruz ki anlatamam. Arkadaşlar yazı da gayet net zaten anlatıyoruz. Anlatılanları yapmalısınız. Bunun dışında banımı açın mesajları geliyor. Biz Facebook Okey Plus muyuz? Biz nasıl açalım bu banı. Sizin kendileri ile iletişime geçmeniz gerekiyor. Her ne kadar böyle bir uyarı yazmış olsak da hala bize Okey Plus engelimi kaldırın diye yazan arkadaşlar var, artık ne diyeyim bilemiyorum..

Etiketler:

Facebook Okey Plus Engeli Nasıl Kaldırılır 2018 Konusuna 190 Yorum Yapıldı
 1. Serhat Aydın dedi ki:

  Verdiğiniz adrese email attım. Cevap bekliyorum. Umarım olumlu bir sonuç alırım.

  1. ali dedi ki:

   cevap aldınız mı?

   1. hamdullah avçil dedi ki:

    Dün gece oyundan çıktım bu sabah sebepsiz engel yedim uygunsuz hiç bir ifadede bulunmadım yersiz ve gereksiz engel yedim bu haksızlıktır. Sebebini söyleyin öyle engel bırkın okey plus yöneticileri

    1. Semih dedi ki:

     Banlanma sebebiniz i harflerini ı şeklinde, ı harflerini de i şeklinde yazmanız olabilir. İmla kurallarını bilmiyosanız oyun içerisinde yazı yazmayın yoksa banlanırsınız.

  2. Müslüm Kilic dedi ki:

   Çanak Okey Plus nedenini bilmediğim bir şekilde engellendim kimseye hakaret etmedim saygısızlık yapmadım, kurallara uygunsuz harekette bulunduğu için engellendi yaziyorsunuz. Yaptıysam kanıtlansın, ben size çok para kazandırdım, uyarı bile gönderilmiyor. Bu nasıl iş ya engelim kaldırılsın.

  3. Ahmet Fatih dedi ki:

   Oyun kurallarına uymadığınız için engel bildiriyor
   Nasıl engeli kaldırabilirim

 2. musrafa dedi ki:

  Benim okey plus oyunum kapandı benim bilgim yok neden kapandigindan ne zanan acilir

 3. mustafa dedi ki:

  Ben okey plustan engellendim engelim nezaman kalkar lutfen acil Cevap bekliyorum

  1. eskimiş dedi ki:

   Beni neden engellediniz ben yılardır severek oynadığım bir oyundur bu ben hile yapmadım kimseye yardım yapmadım kuralları çiğnemedim lütfen açar mısınız arkadaşlarımla tekrar oyuna katılmak istiyorum. Çanak Okey Plus nedenini bilmediğim bir şekilde engellendim kimseye hakaret etmedim saygısızlık yapmadım, kurallara uygunsuz harekette bulunduğu için engellendi yaziyorsunuz. Yaptıysam kanıtlansın, ben size çok para kazandırdım, uyarı bile gönderilmiyor. Bu nasıl iş ya engelim kaldırılsın.

 4. mustafa köşker dedi ki:

  Ben okey plustan neden engellendim bilmiyorun engelim ne zaman kalkar

  1. Tamer G dedi ki:

   Bana gereksiz engel atınız sebebi ne bilmiyorum

 5. kurtca dedi ki:

  Okey plus engellendi cevap bekliyorum..

 6. renginela dedi ki:

  Okey plus nedenini bilmediğim bir şekilde engellendim kimseye hakaret etmedim saygısızlık yapmadım yaptıysam kanıtlansın, uyarı bile gönderilmiyor. Bu nasıl iş ya engelim kaldırılsın.

 7. vural dedi ki:

  Ben kesinlikle hile veya küfürlü konuşmadım lütfen engeli kaldırır mısınız?

  1. nigar ustunel dedi ki:

   Bugun okey plus oyunum kapandı şok oldum. Hiçbir hile arkadaşlarla müşterek oyunum olmadı olmaz lütfen engelin kaldırılmasını istiyorum. Uzun zamandır oynuyorum çok üzüldüm engellenmesine sebebinide bilmiyorum benimle alakalı birşeyde olmadı. Benden önceki oyuncu taş çekmiyor yerden her aldığı taşı bana atıyordu. Anlamadım hatta kızdım bile niye böyle yapıyor diye. İncelenirse göreceksiniz.

   1. Cihan dedi ki:

    Engeliniz kalktımı merak ettim bende engel yedim çünkü

 8. ahmet örkan dedi ki:

  Arkadaşımın evinden internete girip plusta okey oynadım ama ceza geldi nasıl birşey bu böyle plusta okey oynayıp müstehcen profil resim koyanları görmüyor musunuz da bizi mi engelliyorsunuz?

 9. Yusuf dedi ki:

  Mail adresimden arkadaşım hile yapmış bunun sorumlusu ben miyim? Arkadaşımın telefonda facem açık kalmış, açılması için rica ediyorum.

 10. Hasan dedi ki:

  Oyun kurallarına aykırı davranışlarınızın tespit edilmesi sebebiyle uygulamaya girişiniz engellenmiş görünüyor. Tüm hesaplar büyük bir titizlikle incelendikten sonra olarak engelleme kararı veriliyor. Bu sebeple uygulanan cezanın kaldırılması ya da puanların iade edilmesi maalesef söz konusu olamıyor . Ne zaman açılır diye mesaj attım gelen mesaj.

 11. Müyesser dedi ki:

  Okey plus nedenini bilmediğim bir şekilde engellendi.Yanlış veya kural dışı hiçbir hatam olmamıştır varsa ispatlanmasını ve engelimin kaldırılmasını istiyorum.

 12. murat aycin dedi ki:

  Okey plus nedenini bilmediğim bir şekilde engellendim. Kural dışı hiç bir eylemim olmamasına rağmen engellendim lütfen tekrar inceleyip gereğini yapın.
  İlgilinize şimdiden teşekkur ederim …

  1. Şahin dedi ki:

   Okey plusum nedensiz yere engelendi nedenini bende bilmiyorum ve bir kusuru olmuşsa özür diliyorum sizden ve ricam okey plusumu açmanızı istiyorum.

 13. fatih altintaş dedi ki:

  Arkadaslar benim okey plus kapandi neden oldugunu bilmiyorum ve özür diliyorum belki şike olduğunu düşünüyorsunuz ama benim öyle birşeyden haberim yok açarsanız çok sevinirim rica ediyorum tekrardan özür diliyorum teşekkür ediyorum iyi günler.

 14. Doğukan dedi ki:

  Kullanıcı çokluğundan insanları sanırsam kale almıyorsunuz. Uyarı yapmadan insanların hakkına geçmenizi gerçekten çok yanlış buluyorum. Puanlarımla birlikte oyunuma kaldığım yerden devam etmek istiyorum. Haksız kazanç elde edenlere bu tavrı koyun. İki üç kere bağlantı kopmasından kaynaklı insanları engelleyip banlayamazsınız. Acil banın kaldırılmasını talep ediyorum.

 15. Serap dedi ki:

  Haksız yere kapatmayı bırakın kanıtlayın o zaman kapatılması yanlış ilk önce uyarın birdahaki olursa. Kapatın birde süresiz ne bu sanki cinayet işlemiş gibi sanki şikayet eden adam gibi oynamış hep ney bu böyle ilk kendilerine baksınlar birde şu sistemi siz kendiniz düzeltin elden işlere kalıyorsun masada taş kalmıyor bunalıyorsun sistem öbürünü bekliyor sanki açsın diye.

 16. Mehmet Yiğit dedi ki:

  Aha önce 3 milyon puanımı sildiniz. Gerekçe birden fazla hesapla oyun. Ben üst kata yeğenime kabloyla internet veriyorum ikimizin aynı anda okey plusa girdiğimizden dolayı olabilir mi eğer öyleyse puanlarımı istiyorum. 8.3.2015 tarihinde 2 kişi oynamamıza rağmen yine engellediniz gerekçe başkalarını zarara sokma zarara giren kim. Ayrıca bu oyunlarda menfaatlenmek amacıyla girmiyorum ve ihtiyacımda yok 56 yaşında olan bir insanım amacım oyun. İsterseniz tekrar edeyim amacım oyun. Şu an engelediğiniz oyunumda 6 milyon 540 bin puanım var 3 milyonda haksızca sildiniz. Oyunumu açın ve 3 milyon puanımı ekleyin ve beni de bilgilendirin. Yıllarca oynadığım bir şekilde emek vererek topladığım ve hiç bir menfaat gözetmediğim biriktirdiğim puanlarımı koşulsuz ve itirazsız istiyorum. İnsanı var eden insanı insan yapan emeğe saygıya davet deyorum ve bilgilendirilmek istiyorum.

 17. metin cakin dedi ki:

  Çocuklar sitemde okey oynamışlar hile yaparak oynarlarmış konuşurken duydum kızım annesinin sayfasını açarmış oğlanda benim sayfamdan bağlanırlarmış onlar adina sizden özür dilerim sonrada haberim oldu ne çare yapacak bir şey yok çocukları döveyim mi bir oyun için ayıp olmaz mı sizden rica etsem bir yarari olur mu bilmiyorum, saygılarımla..

 18. Muharrem dedi ki:

  Ben hiç bir hile yapmadım niçin engellendi bilmiyorum masada kaybeden onu bunu şikayet ediyor, lütfen benim engelimi kaldırır mısınız?

 19. Cahit dedi ki:

  Arkadas neden engelendim bana bisey soyleyin hile yapmadim oyun kaybetmek sucsa haklisiniz. Peki oyun kazandigimda neden kapatmadini oyunu acmanizi istiyorum haksizlik yapiliyor

 20. ahmet6380 dedi ki:

  Kullanıcı çokluğundan insanları sanırsam kale almıyorsunuz. Uyarı yapmadan insanların hakkına geçmenizi gerçekten çok yanlış buluyorum. Puanlarımla birlikte oyunuma kaldığım yerden devam etmek istiyorum. Haksız kazanç elde edenlere bu tavrı koyun. İki üç kere bağlantı kopmasından kaynaklı insanları engelleyip banlayamazsınız. Acil banın kaldırılmasını talep ediyorum.

 21. ilker dedi ki:

  Benim 101 giriş hile sebebiyle kapanmış neden olduğunu bilmiyorum nezaman açılır lütfen acil cevap

 22. zeynep dedi ki:

  Okeyde engellendim engelimin kaldirilmasini rica ediyorum

 23. İbrahim dedi ki:

  Merhaba…

  Uzun süredir okey plus kullanıcısıyım. Yakın zamanda oyundan engellendim. Daha öncede olmuştu ve kimseye bi saygısız etmedim ve kimsenin hakkını yememiştim fakat engellenmiştim. Nedenini araçtırmadım. Bi süre sonra engelim kalktı tekrar ara ara oynua girdim. Bi gün çipim bitti kuzenimle aynı masada oynuyorduk o bana tölerans tanıdı tabi yani transfer yaptık sonradan öğrendim bunu araştırınca. Ve daha önceki engelimde bu yüzdenmiş onu anladım. Bu kuralla ilgili bilgim yoktu o yüzden öncelikle yönetici arkadaşlardan özür dilerim kuralı çiğnediğim için. Sizden Engelimin kaldırılmasını rica ediyorum ve böyle veya buna benzer bi hatanın bidaha olmayacağına söz veriyorum… Tekrar özür dilerim kolay gelsin, iyi çalışmalar..

  Teşekkür ederim….

  1. enis dedi ki:

   Uzun süredir okey plus kullanıcısıyım. Yakın zamanda oyundan engellendim. Daha öncede olmuştu ve kimseye bi saygısız etmedim ve kimsenin hakkını yememiştim fakat engellenmiştim. Nedenini araçtırmadım. Bi süre sonra engelim kalktı tekrar ara ara oynua girdim. Bi gün çipim bitti kuzenimle aynı masada oynuyorduk o bana tölerans tanıdı tabi yani transfer yaptık sonradan öğrendim bunu araştırınca. Ve daha önceki engelimde bu yüzdenmiş onu anladım. Bu kuralla ilgili bilgim yoktu o yüzden öncelikle yönetici arkadaşlardan özür dilerim kuralı çiğnediğim için. Sizden Engelimin kaldırılmasını rica ediyorum ve böyle veya buna benzer bi hatanın bidaha olmayacağına söz veriyorum… Tekrar özür dilerim kolay gelsin, iyi çalışmalar..

 24. ersan dedi ki:

  slm sayın yöneticiler haksız yere okey plus oynarken engelendim .uzun süredir okey plus oynayamıyorum lütfen acilen engelin kaldırılmasını arz ediyorum .ilginizden dolayı tşkrlr acilen lütfen açın okey plusu

 25. esra dedi ki:

  Hile yaptim ozur dilerim bidaha yapmicam nolur okeyim acilsin tek tesellim

 26. arda eren dedi ki:

  Okey plusumu açmanızı rica ediyorum kusurumuz varsa Özür diliyorum tekrar ediyorum açmanızı rica ediyorum teşekkür ederim iyi geceler

 27. gulbis dedi ki:

  Arkadaşımla okey oynarken arkadaşımın tabletinde sorun varmış o yüzden oyun bitmeden bir kaç kere oyundan çıktı daha sonra oyundan engelledim bilinçli yapılan bir şey yoktu bu yüzden engelimin kaldırılmasını Rica ediyorum yinede bir daha ki sefere daha dikkatli olacağım.

 28. ali dedi ki:

  Merhaba…

  Uzun süredir okey plus kullanıcısıyım. Yakın zamanda oyundan engellendim. Daha öncede olmuştu ve kimseye bi saygısız etmedim ve kimsenin hakkını yememiştim fakat engellenmiştim. Nedenini araçtırmadım. Bi süre sonra engelim kalktı tekrar ara ara oynua girdim. Bi gün çipim bitti kuzenimle aynı masada oynuyorduk o bana tölerans tanıdı tabi yani transfer yaptık sonradan öğrendim bunu araştırınca. Ve daha önceki engelimde bu yüzdenmiş onu anladım. Bu kuralla ilgili bilgim yoktu o yüzden öncelikle yönetici arkadaşlardan özür dilerim kuralı çiğnediğim için. Sizden Engelimin kaldırılmasını rica ediyorum ve böyle veya buna benzer bi hatanın bidaha olmayacağına söz veriyorum… Tekrar özür dilerim kolay gelsin, iyi çalışmalar..

  Teşekkür ederim….

  1. Veli dedi ki:

   Kalktimi engeliniz ?

  2. ALİ TOPUZ dedi ki:

   Mesajınız imla ve yazım yanlışları sebebi ile otomatik olarak silinmiştir.

 29. Orhan özmen dedi ki:

  Merhaba bende uzun süre kullanıcıyı ve engellendim sebebini pek bilmiyorum ama lütfen engelini kaldırın günümü yarısı size siteden çıkıyorum kaldırın engeli saygılar.

 30. Ceylan Ekmekçi dedi ki:

  Merhaba oyunundan engelimin kalkmasını rica ediyorum lütfen kaldırır mısınız? Benim hesabıma girilip bazi şeyler yapılmış ve bunun vebalini ben çekmek zorunda değilim bilmiyorum ne yaptıklarını ama yargısız infaz yapmayın lütfen 6 gun oldu oyuna giremiyorum ilginiz icin teşekkür ediyorum.

 31. kemal dedi ki:

  Merhaba…

  Uzun süredir okey plus kullanıcısıyım. Yakın zamanda oyundan engellendim. Daha öncede olmuştu ve kimseye bi saygısız etmedim ve kimsenin hakkını yememiştim fakat engellenmiştim. Nedenini araçtırmadım. Bi süre sonra engelim kalktı tekrar ara ara oynua girdim. Bi gün çipim bitti kuzenimle aynı masada oynuyorduk o bana tölerans tanıdı tabi yani transfer yaptık sonradan öğrendim bunu araştırınca. Ve daha önceki engelimde bu yüzdenmiş onu anladım. Bu kuralla ilgili bilgim yoktu o yüzden öncelikle yönetici arkadaşlardan özür dilerim kuralı çiğnediğim için. Sizden Engelimin kaldırılmasını rica ediyorum ve böyle veya buna benzer bi hatanın bidaha olmayacağına söz veriyorum… Tekrar özür dilerim kolay gelsin, iyi çalışmalar..

  Teşekkür ederim….

 32. İbrahim YAZICI dedi ki:

  101 neden kapatıldı. Şike yapmadım küfürlü konuşmadım. Lütfen oyunlarımı izlerseniz haklı olduğumu göreceksiniz. Kaybeden oyuncu beni şikayet ederse ve asılsız çıkıpta siz buna göz yumarsanız gerçekten haksızlık yapmış olursunuz. Ben bu ülkede 17 sene polis memurluğu hayatımda hiç kimseye haksızlık yapmadım. İnanıyorum ki yanlışı fark edip düzelteceksiniz inşallah. Oyun önemli değil oynamayız. Beni lütfen bilgilendirin.

 33. gülcan dedi ki:

  Okey pulusta facebook sifremle giriş yapmama rağmen neden engel yiyorum sizden rica ediyorum engelimi kaldırın yaklaşık 6 ay oldu ben oyun oynayamiyirun sizlerin yardiminizi bekliyorum lütfen kimseye dönüş saglanmamis gördüğüm kadarıyla lütfen yardımcı olurmusunuz

 34. özkan sunbul dedi ki:

  admin yine hakketmedik yine ciplerımi hıleyle kazandıgımı dusundun yıne kaybedenlerın gazıyla yıne masum ınsanların cıplerını elınden almaya devam ettın .. Allah rızası için aç artık banı kaldır yasagı . Bız hakkımızla emegımızle kazandıgımız cıplerı bır baskaları yuzunden suçlanarak yasaklanmayı hazmedemıyoruz .. Yargısız infaz ıste budur !!!!
  Lutfen artık aç banı yeter yeter yeter yeter yeter al yıne emegımle kazandıgım cıplerı ama ac şu banı !!!
  YETER YETER YETER

 35. Nihat altundağ dedi ki:

  Sayın okey plus yöneticileri çok pişmanım ben arkadaş kurbanı oldum lütfen engel iki kaldırın bir daha yapmaya cam öyle bişi sizden özür dilerim

 36. çiğdem dedi ki:

  ya arkadaslar ben haksızca ban yemişim bi gece oynadım cıktım 3 gün sonra girdim engellenmişim bu haksızlık hile yapan varken okadar ben yapmadan yemişim engeli ilgilenirmisiniz lütfen

 37. Ramazan acar dedi ki:

  Uyarısız ban yedim çok saçma ve hunharca engell yedim lütfen en kısa zamanda engelimin kaldırılmasını istiyorum

 38. Okan Şahin bey dedi ki:

  17 08 2016 saat 01 20 civarında oynarken tanımadığım rakip arkadaşlar hile yaptılar benim 3 defa üst üste bitmemiş şikayet etmişler hile yapmadığım halde ben süresiz engel yiyorum ndn ben hile yapanlar oyuna dvm ediyor kazanan benim engel tiywnse benim sizden rica engelimin biran önce kaldırılmasını aksi taktirde oyunda olsa kanuni yollardan hakkımı arayacam şimdiden ilginiz için tsk ederim

  1. Celal Başkaya dedi ki:

   Benim okey plusta,
   Neden engellendim benim hesabımdan oynamıştır? Derhal açılmasını istiyorum.

 39. muharrem dedi ki:

  Merhaba…

  Uzun süredir okey plus kullanıcısıyım. Yakın zamanda oyundan engellendim. Daha öncede olmuştu ve kimseye bi saygısız etmedim ve kimsenin hakkını yememiştim fakat engellenmiştim. Nedenini araçtırmadım. Bi süre sonra engelim kalktı tekrar ara ara oynua girdim. Bi gün çipim bitti kuzenimle aynı masada oynuyorduk o bana tölerans tanıdı tabi yani transfer yaptık sonradan öğrendim bunu araştırınca. Ve daha önceki engelimde bu yüzdenmiş onu anladım. Bu kuralla ilgili bilgim yoktu o yüzden öncelikle yönetici arkadaşlardan özür dilerim kuralı çiğnediğim için. Sizden Engelimin kaldırılmasını rica ediyorum ve böyle veya buna benzer bi hatanın bidaha olmayacağına söz veriyorum… Tekrar özür dilerim kolay gelsin, iyi çalışmalar..

 40. Şenay bozkurt dedi ki:

  Daha önce yine bildirdim cevap alamadim suçum olmadan okeyim engellendi eyer acmazsanız yetkili yerlerede bildireceyim kendi paramla ayda faturama yansıtarak bir sürü çip almıştım okeyimi geri istiyorum ben çünkü emek harcadım

 41. Suleyman eripek dedi ki:

  13 09 2016 saat 00 00 civarında oynarken tanımadığım rakip arkadaşlar hile yaptılar benim 3 defa üst üste bitmemiş şikayet etmişler hile yapmadığım halde ben süresiz engel yiyorum neden ben hile yapanlar oyuna devam ediyor kazanan benim engel benim sizden rica engelimin biran önce kaldırılmasını aksi taktirde oyunda olsa kanuni yollardan hakkımı arayacağım şimdiden ilginiz için teşekkür ederim

 42. Naz esen dedi ki:

  Dun aksam yani 29.11.2016 tarihinde saat 10 ila 11 civarlarinda oynarken bi masada hileye maruz kaldim üstüne de beni haksiz yere sikayet etmisler.sizim daimi üyenizim okey nikime konulan yasagin 24 saat icinde kaldirilmasini istiyorum.saygilarimla

 43. Nevzat dedi ki:

  Merhaba…

  Uzun süredir okey plus kullanıcısıyım. Yakın zamanda oyundan engellendim. Daha öncede olmuştu ve kimseye bi saygısız etmedim ve kimsenin hakkını yememiştim fakat engellenmiştim. Nedenini araçtırmadım. Bi süre sonra engelim kalktı tekrar ara ara oynua girdim. Bi gün çipim bitti kuzenimle aynı masada oynuyorduk o bana tölerans tanıdı tabi yani transfer yaptık sonradan öğrendim bunu araştırınca. Ve daha önceki engelimde bu yüzdenmiş onu anladım. Bu kuralla ilgili bilgim yoktu o yüzden öncelikle yönetici arkadaşlardan özür dilerim kuralı çiğnediğim için. Sizden Engelimin kaldırılmasını rica ediyorum ve böyle veya buna benzer bi hatanın bidaha olmayacağına söz veriyorum… Tekrar özür dilerim kolay gelsin, iyi çalışmalar..

 44. necati ortaç dedi ki:

  Akibet nedir bilgi verin bizde bilelim tek taraflı gidiyor bu işlemler oyun hakkımız yoksa artık beklemeyelim birçok arkadaşımı bu oyuna kazandirdim onlarada yazık bekliyorlardir

 45. Doğan taşan dedi ki:

  Arkadaşıma yardım ettim olmadığı için hatalıyım biliyorum bir daha yapmam lütfen engelimi kaldırırmısınız sizden ricam olur

 46. gulsen dedi ki:

  Lütfen kaldırın bana neden ilgilenmiyorsunuz hiç hak etmedim bu bana bir aşama oynuyordum bir kaç kez üst üste kazandım hemen Yardımlaşma mi var deyip şikayet ettiler böyle bir şey kesinlikle yok lütfen kaldırın.

 47. sıttık dedi ki:

  Süresiz engel ne demek acaba.

 48. Mehmet dedi ki:

  Öncelikle yönetici kardaşlerime saygılar ben okey plus oyuncusuyum oyunum engellendi hatamı biliyorum size rica ediyorum lütfen engeli kaldırır mısınız askeriz bu oyunla zaman geçiriyodum oda gitti deli olacam yönetici arkadaşlar lütfen bi bakın yardımcı olun bana rica ediyorum

 49. Mahmut sahin dedi ki:

  Ben de bir okey plus oyuncusuyum ve daha önce bir kaç kere kredi ile para almışım, benim oynum bir anda kilitlendi ve nedenini tam anlamadım. Size zahmet oynumu geri açın.

 50. IS.BYZKIÇ dedi ki:

  Tablette yuklu olan arkadaslarim telefonumda gorukmuyor engelmi var telden cip alacam tablete gecis yapamiyom serim 150 telde 12 engelse cikarin artik

 51. Elif dedi ki:

  Merhabalar benim çip param. Itmisti o yuzden yengemle ayni masada okey oynadik galiba o yuzden OkeyPlus engel koydunuz ben bunu bilmiyordum bilseydim yapmazdim engeli kaldirirmisiniz lutfennn bir daha boyle birsey olmucak emin ola bilirsiniz

 52. Aynur oruc dedi ki:

  Kufur etmek yasak ama uygunsuz resim koymak serbest bu ne sacmalik ben sadece iki kisi oynarken bir kac kez istedigi tasi attim diye engellendim masada baskalari olsa tm haklisiniz derdim ama kimseyi kandirmadim oyuna devam edebilmesi icin yaptim bunuda defalarca paraylada cip aldim bumudur karsiligi onceliginiz o igrenc profil resimleri olmali incelerseniz kimseye haksizlik yapmadigimi gorursunuz ztn simdi ricam yillardir oynadigim oyunumu geri vermeniz baska bi siteye gitmek istemiyorum ama acmazssaniz gitmek zorunda kalicam incelemenizi israrla istiyorum kimin hakkini girmisim…

 53. barış eski dedi ki:

  Ben bunu kabul etmiyorum yıllarca bu oyunu oynuyorum ve hiç bizaman oyun dışı davranışlarda bulunmadım sizin sisteminiz hatalı bi sürü seviyesiz nick ve profil resimler var ve bunlar herkese küfürlü ve argo konuşmalar yapılıyor ben hakkımla oyunlarda oynuyorum kimseye ne çip dağıttım nede kimse bana çip verdi ben bu sistemizinden memnun olmadım haksızlık büyük ilgili kişilerin de inceleme yaptığına inanmıorum sadece görselden bakıp engel yapılmıştır deyip geçiştirildi ve ben bu konuya önemle ilgilenmenizi istiyorum benim gibi biçok kişinin yorumlarını okudum hatalı olanlar var evt ama yanı sıra engel yediğinden ve neden engel yediğini bilmeyen haberi olmayan bi çok kişi var bu bu konuyu tekrar araştırmanızı ve sisteminizde sorun olduğunu iletiyorum masa başında oturan id arkadaşlar başınızdan bu durumu savmadan ilgilenmenizi istiyorum sizler için önemsiz olabilir ama bizler için güzel bir uygulama ve oyun eğlenceli böyle yaparak engelleyerek sorunu çözemzsiniz cezai işlem olabilir veya uyarı yapılabilir böylece bütün oyuncular nerde hata yaptıklarını bilecektir süresiz engelleme nedir bir oyun ve çoğu kişinin vazgeçilmez bir eğlencesidir bunu bu şekilde sonlardıramazsınız ben 106 ncı seviyedeyim düşünün kaç yıldır bu oyunda olduğumu ve lütfen tekrar düşünün ve ilgilenin

 54. Ceren toprak dedi ki:

  Kesinlikle ortaklaşa oyun oynamadım, kimseye büyük ve yarar taş atmadım oyunları mi inceleme altına alabilirsiniz eğer varsa öyle bir şey ömürlük engel olsun o engel. 1 hafta da 100 m yaptım. Emeğime yazık neden oyuna girişimi engellediniz lanet olsun böyle düzene sisteme.

  1. Mehmet dedi ki:

   Okey plus nedenini bilmediğim bir şekilde engellendim kimseye hakaret etmedim saygısızlık yapmadım yaptıysam kanıtlansın, uyarı bile gönderilmiyor. Bu nasıl iş ya engelim kaldırılsın.

  2. Bilal yüce dedi ki:

   101 okey de ceza aldım lütfen kaldırın söz bir daha yapmam şimdiden teşekkür ederim..

 55. Sergen dedi ki:

  Çanak okey oynuyordum sebebini bilmiyorum yardımcı olursanız sevinirim

 56. Emrah salman dedi ki:

  Okey 101 kapatmışsınız artık açarmısınız 5 ay oldu açın ceza bitmedimi devlet olsa şimdi çoktan bırakmıştı

 57. Mahsun Altun dedi ki:

  Merhabalar İyi Günler Dilerim.
  101 Okey Plus oynarken hesabım engellendi vee oyuna giremiyorum yöneticiye gerekn mail’i attım bakmalarını ve engeli kaldırmalarını arz ederim.. teşekkürler.

 58. Recep dedi ki:

  Kandiliniz mübarek olsun okey Plus engeli yedim kaç ayimi verdim ona bsy yapmadan engel yedim okey olmayınca yapamıyorum rica ediyorum engelimi kaldırır misiniz lütfen

 59. Serkan dedi ki:

  Ne zaman açılır lütfen yardımcı olur musunuz ben bile yapmadım küfürlü konuşmadım yetkililere sesleniyorum dahada dikkatli olurum ama lütfen yardım edin oyun arkadaşlarımı da göremiyorum acil yardım lutfen

 60. Özcan dedi ki:

  Durup dururken engellendik. Ne zaman açılacak kardeşim bu oyun?

 61. seda dedi ki:

  Merhabalar İyi Günler Dilerim.
  101 Okey Plus oynarken hesabım engellendi vee oyuna giremiyorum yöneticiye gereken maili attım bakmalarını ve engeli kaldırmalarını arz ederim.. teşekkürler.

 62. Ömer dedi ki:

  Sanki cinayet işledik ya süresiz engel koyuyorsunuz bu ne sacmalık yaptıysak yaptık ne yalvaracağım size çok çok oynamam olur biter millete dürüstlük abidesi taslamayın sanki çok dürüstsünüz ya millet para verip alıyor o kadar milyar yapanlar var dürüstlerimi 400 m vardı nasıl toplandığını da emekleri de inceleyin görün eger açmayacaksanız da alın sizin olsun çokta önemlimi ama süresiz engel ne demek sacma sapan iş zaten inceleyin kim neler yapıyor puanları nasıl toplamışlar gözlük alın gözünüze inceleyin..

 63. Diner dedi ki:

  Kendi hatamdan dolayı ceza yedim kaldırılmasını rica ederim bir daha tekrarlanmayacak, özür dilerim

 64. Kenan burak dedi ki:

  Lütfen bir hata yaptım sizlerden özür dilerim ama birdaha olmayacak engelimin kaldırılmasını sizlerden rica ediyorum 🙁 🙁 🙁

 65. fatos dedi ki:

  sayın okey plus yöneticileri ben yıllardır bu oyunu oynuyorum hiç engel yememiştim. arkadaşımla aynı masada oynadım bana cip yardımı yaptı. bundan dolayı süresiz engellendim .bunun kural dışı olduğunu bilmiyordum . özür dilerim lütfen engeli kaldırır mısınız. 🙁 🙁

 66. Fırat öğüt dedi ki:

  Ben Fırat. Okey plusta hıle yapmadım küfür etmedim lütfen kaldırır mısınız?

 67. Burakcan dedi ki:

  meraba ben uzun süredir okey plus oynuyorum . 2 hafta önce arkadaşımla aynı masaya eşli oturduk tamamen şans eseri olan okeyi arkadaşıma aktarışım masadaki diğer şahısları rahatsız etmiş ve şikayet etmişler . hiçbir şekilde anlaşmalı oyun oynamadım gereksiz yere gitti hesabım . çevremde aynı durumda olan insanlara söyledim iki haftadır olmadığını . onlar ise ‘ şükret bizim 2 yıldır yok’ gibisinden cevaplar aldım . büyük kapsamaya sahip bi uygulama olarak böle hakedilmeyen cezalar vermenize karşıyım . bir sürü çip biriktirmiştim oyunu genel olarak dolandırıcılıkdan dolayı şikayet mi edelim. milyonlarca hesaba yapılan bu haksızlık çok can sıkıyor. hesabımın açılması için size yalvaramam . kapsamanızı kaybediyorsunuz. sizden talep ediyorum ya hesabımı açın yada ne zaman açılacağı hakkında bilgi verin …

 68. İlyas dedi ki:

  Okey plus engellendi giremiyorum hiç bi hatada yapmadığım halde kural dışı davrandınız diyor lütfen engel kaldırılsın

 69. Sedat yaman dedi ki:

  Selam arkadaşlar beni neden engellediniz ben hile falan yapmadim engeli kaldirirmisnz lütfen rica ediyorum

 70. Zeynep dedi ki:

  Karşımda bana küfür eden adamı engellemiyorsunuz. Sinirlenip işler taş atınca ben suçlu oluyorum. Lütfen engelimi kaldırın. İşler taş attığım kişiyi tanımıyorum bile.. Küfür edenleri neden engellemiyorsunuz. Yaptığınız hak yemek resmen.

 71. selman dedi ki:

  yeter artık açın şu hesabımı suçum ne bilmiyorum kaldırın şu engeli hile mi ispatlayın hesap sizin olsun

 72. Osman dedi ki:

  İyi geceler sayın okey plus yöneticileri çok güzel bir site yapmışsınız öncelik le çok teşekkür ederiz hata yaptım hatamin farkındayım arkadaş kurbanıyım..

 73. Halil dedi ki:

  Okey Plus giremiyorum engel ne zaman kalkar bilmiyorum lütfen kaldırır mısınız?

 74. Seleme dedi ki:

  Oyuna giremiyorum enegellenmisim
  Açmanızı engelimi kaldırmanızı rica ediyorum okey 101 plus giremiyom
  Teşekkür ederim

 75. Nihat dedi ki:

  Benim hesabım kapandı lütfen açın bilgilendirme gelseydi ona göre oynardık varsa bir kusurumuz özür..

 76. tuncay dedi ki:

  Telefonum kaybolmuştu bulundu ama oyunum kapanmış lütfen oyunu açar mısınız.

 77. Hasan kol dedi ki:

  Engelimi kaldırın lütfen 6 ay oldu lütfen oyun oynamak istiyorum artık.

 78. Saim KOÇAK dedi ki:

  Size daha öncede yazmıştım..Beni süresiz engellediniz..Karşınızdaki insan sizi haklı yada haksız şikayet edince engeleme kriterleriniz ne..Birde süresiz engellemede ne..Adam mı öldürdük..Alt tarafı oyun oynayıp güzel vakit geçiriyoruz..o zaman her önüne gelen tipini beğenmediği birini şikayet etsin…keyfe değer sizde engelleyin..Sizden ricam 1.5 senedir koymuş olduğunuz engelimi kaldırmanız..Birde aynı puanımı da geri iade ederseniz sevinirim..Saygı ve Sevgilerimi gönderiyorum size..

 79. Damla nurdamla dedi ki:

  Merhaba okey plusta engellendim artik oyuna giremiyorum lütfen engeli kaldırın biran önce. Bağımlısı oldum oynamadan duramıyorum ne olur engeli kaldirin. Söz veriyorum artik daha dikkatli oynayacağım. Şimdiden teşekkürler.

 80. ozgur yusuf dedi ki:

  hile yapmadığım halde arkadaşın oyununu izlerken hesabım kapandı neden

 81. ece doğan dedi ki:

  sayın yöneticiler benim arkadaşım benim çipimi bitirdiği için haberim olmadan benim okeyime girip bana kazandırmaya çalışmış benim haberim yok lütfen engelimi kaldırın

  1. Nevzat dedi ki:

   Sayın yöneticiler benim haberim olmadan kardeşim oyuna girmiş arkadaşına oynamış ben hiç bir zamanda hile yapmadım lütfen rica ediyorum sizden engeli kaldırın saygılar.

 82. Ümran akdoğan dedi ki:

  Selam hayırlı günler değerli okey yöneticileri hile yapmakla ceza yedim maksadım hile yapmak değil masada hile vardı bende kızdım taş verdim ceza yedim lütfen banin kalkmasını saygıyla arz ederim.

 83. Yılmaz dedi ki:

  Okey Plus’tan engellendim giremiyorum aylardır yaptığım hatam varsa özür dilerim lütfen yardımcı olur musunuz?

  1. Semih dedi ki:

   Yazıyı okudun mu Yılmaz?

 84. Erdal dedi ki:

  Okey plus umun açılması için sizin yardımınızı istiyorum en kısa zamanda cevap ve bana da yardım etmemizi bekliyorum teşekkür ederim

  1. Semih dedi ki:

   Bizden nasıl bir yardım bekliyorsunuz? Bizim Okey Plus ile bir bağımız yok. Size yazıda sadece sorununuzu nasıl çözeceğinizi anlattık.

 85. Ahmet yşl dedi ki:

  Okey Plus’tan engellendim giremiyorum aylardır yaptığım hatam varsa özür dilerim lütfen yardımcı olur musunuz?

 86. Elif Elbistan dedi ki:

  Okey Plus’tan engellendim giremiyorum yaptığım hatam varsa özür dilerim lütfen yardımcı olur musunuz biraz acemiliğime bağışlayın bir daha olmayacağını anladım teşşekür ederim 🙁

 87. Ahmet dedi ki:

  Facebook üzeri okey plus oyuna giremiyorum yardımcı olun.

 88. Damla nurdamla dedi ki:

  Okey plusta engellendim yaklaşık 2 ay oldu hala engelliyim lütfen engelli kaldırın artik daha dikkatli oynayacağım. Şimdiden teşekkürler.

 89. osman yener dedi ki:

  3 gün oldu küfür yok bir terbiyesizlik olmadan kimsenin hakkına zarar vermedim engelimi kaldırsan çok memnun olurum çanak okeyden engeli kaldırsan iyi olur..

 90. ibrahim dedi ki:

  Selam ben hile yapmadım maksadım hile yapmak değil kızdım ve taş verdim özür diliyorum banımı kaldırır mısınız rica ediyorum.

 91. Ömer dedi ki:

  Engellendim acilen kaldırılmasını istiyorum hiç bir hilem yok sebepsiz yere şikayet ediyorlar..

 92. Hamdullah avçil dedi ki:

  İyi günler okey plustan dün engellendim benim yerime başka biri oynadı ve hile yaptı. Engellendim kaldırmanızı istiyorum ricada bulunuyorum saygılar.

 93. Mehmet cakli dedi ki:

  Okey plus oynarken oyundan çıktım tekrar girdim banladım ne küfür ettim ne bir hakaret lütfen banı kaldırın.

 94. Mülazım Sökmem dedi ki:

  101 Okey Plus tarafından durduk yere engellendim. Defalarca şikayet etmeme rağmen uzun zamandır giremiyorum lütfen uygulamaya girişimin tekrar açılmasını talep ediyorum. Engelimi kaldırır mısınız rica etsem geri dönüş sağlarsanız sevinirim.

 95. Ilknur dedi ki:

  Okey plus tarafından ceza yedim sebepsiz açılmasını rica ediyorum.

 96. Banu petek dedi ki:

  Merhaba bende bu akşam bana sapıklık yapan yüzünden engellendim. Ona cevap yazarken işler taş yere atıldı lütfen engeli kaldırır mısınız? İlk kez başıma geliyor bari bir uyarı yapın böyle şeyleri bilmiyordum uyarıda sonra bir daha olursa yapın bence ilginize teşekkür ederim 👍

  1. Semih dedi ki:

   Merhaba Banu Hanım,
   Bizim oyunla bir bağımız bulunmuyor. Lütfen talebinizi kendilerine iletin.

   1. Banu petek dedi ki:

    Kendilerine nasıl ulaşacağım bir sayfası açılmıyor. Adresi bunu nereye yazacağım bilemiyorum buraya yazdım bu destek adresi ile.

    1. Semih dedi ki:

     Merhaba,
     Yazı içerisinde giriş yapmanız gereken web sayfası adresini ve yapılması gerekeni değiştirerek güncel halini ekledik. Tekrar deneyebilirsiniz yazıda anlatılanları yapmayı.
     Saygılar.

 97. Seleme seleme dedi ki:

  Okey tarafından ceza yedim giremiyorum. Açmanızı rica ediyorum. Teşekkür ederim. Acil açarsanız iyi olur sağ olun.

 98. Sibel dedi ki:

  Selamlar ben 2 senedir gece gündüz neredeyse Okey 101 Plus oynayan biriyim. Bir geri zekalının yüzünden beni banladınız benim hiç bir suçum yokken ve 47 milyon gitti. Çipten falan geçtim bana oyunu geri verin lütfen şu bani kaldırın rica ediyorum. Çünkü bende baya bir bağımlılık yaptı bu okey.

 99. Gül dedi ki:

  Dünden beri bağlantım gitti sebepsiz anlayamadım yardımcı olursanız sevinirim.

 100. Adem dedi ki:

  Uzun süredir Okey Plus oynuyorum çok keyif aldığımız bir oyun bir yanlış anlaşılma sonucu oyundan çıkarıldım. Lütfen rica etsem oyunuma dönebilir miyim engelimin kalkmasını istiyorum, lütfen rica ediyorum şimdiden teşekkür ediyorum iyi çalışmalar diliyorum.

 101. Şakir dilek dedi ki:

  Haksız yere beni engellediniz mesaj atıyoruz cevap gelmiyor sizden ricam engelimi kaldırmanız.

  1. Şakir dilek dedi ki:

   Sayın yönetici bu kaçtır mesaj atıyorum eşli oyunda oynarken biri küfür eti bizde ona ettik haksız yere beni engellediniz sizden ricam engeli kaldırmanız.

   1. Semih dedi ki:

    Kardeş sen yazıyı okudun mu?

 102. serdar can dedi ki:

  Bugün oyun oynadım ve bana küfür ediyor ve bunu masada gören 3 arkadaş daha vardı. Ben bu vatandaşı sizlere ihbarda bulundum onlar 3 kişi şirket olduklarını bilmiyordum ve bunun kayıtları elimde bunu en kısa sürede en yakin savcılıkta suç duyurusunda bulunacağım sebep sadece benim profil resim olarak reisin fotosunu kullanmak bana ve reise küfür ederek beni sizlere ihbar etti onlar 3 zaten bir şirket ve benim 70 milyon üstü çipime hiç yere el koydunuz ve ben bunun peşini bırakmayacağım..

  1. Semih dedi ki:

   Bizim oyun ile bir bağımız bulunmuyor, sadece banlanan kişilere yardımcı olmak adına bu yazıyı yayınladık. Ekran görüntüleriniz mevcutsa savcılığa suç duyurusunda bulunabilirsiniz.

 103. Bünyamin güneş gaziantep dedi ki:

  Okey plus engeli nasıl kaldırılır siz kaldırmıyorsunuz bari söyleyin ne gerekse biz yapalım..

  1. Semih dedi ki:

   Yazıyı okudunuz mu? Bu yazıyı zaten sizin neler yapmanız gerektiğini anlatmak için yazdık. Yazıyı okursanız ne yapmanız gerektiğini öğrenebilirsiniz.
   Saygılar.

 104. ferhat can dedi ki:

  Selam 101 okey plus yöneticim ben hile yapmadan oyun kurallarına göre oyun oynuyordum 1 gün sonra gene 101 okey plus oynayacaktım hesabımı banlamışlar oyun kurallarına oymadığınızdan dolayı diyor 101 okey plus sistemden hile yapmadığımı yada yaptığımı görmüyor musunuz sayın yöneticim herkes kafana göre istediği kişiyi banlıyorsa bu nasıl bir adalettir. 1 aydan fazla oldu hesabımı banlamışlar bir an önce hesabımın açılmasını gerekenin yapılasını banın kaldırılmasını gerekenin yapılmasını arz ederim sayın 101 okey plus yöneticim…

 105. Sevda dedi ki:

  Okey plus nedenini bilmediğim bir şekilde engellendi. Yanlış veya kural dışı hiçbir hatam olmamıştır varsa ispatlanmasını ve engelimin kaldırılmasını istiyorum.

 106. isa balci dedi ki:

  Okey Plus nedenini bilmediğim şekilde engellendi yanlış hatam varsa özür dilerim engelin kaldırılmasını istiyorum gereğinin yapılmasını istiyorum, teşekkürler.

 107. soner dedi ki:

  Okey Plus’tan başka oyun oynamıyorum lütfen engelimi kaldırın bir daha daha dikkatli oynayacağım söz teşekkürler.

 108. Şevket Karaağaç dedi ki:

  101 Okey Plus’ta engel yedim 2 senedir kullanamıyorum lütfen Okey Plus oyuncusu olarak sizden rica ediyorum engelimi kaldırır mısınız🙏

 109. Elif dedi ki:

  Lütfen okey engelini kaldırın.

 110. Ferhat sirin dedi ki:

  Selam 101 Okey Plus yöneticim ben hile yapmadan oyun kurallarına göre oyun oynuyordum 1 gün sonra gene 101 Okey Plus oynayacaktım hesabımı banlamışlar oyun kurallarına oymadığınızdan dolayı diyor 101 Okey Plus sistemden hile yapmadığımı yada yaptığımı görmüyor musunuz sayın yöneticim herkes kafana göre istediği kişiyi banlıyorsa bu nasıl bir adalettir. 1 aydan fazla oldu hesabımı banlamışlar bir an önce hesabımın açılmasını gerekenin yapılasını banın kaldırılmasını gerekenin yapılmasını arz ederim sayın 101 Okey Plus yöneticim…

 111. mehmet dedi ki:

  101 Okey Plus engelimin kaldırılmasını istiyorum sıkıldım yoksa oyunu kaldıracağım artık.

 112. Neslihan dedi ki:

  Kuralları bilmediğim için müşterileri zarara uğrattığım için özür dilerim Okey Plus’ımı engelden kaldırır mısınız lütfen.

 113. devran demir dedi ki:

  Merhabalar sayın yöneticiler engelimi kaldırır mısınız güya hile yapmışım engellemişsiniz. Her Şikayeti ciddiye mi alıyorsunuz lütfen engelimi kaldırın teşekkürler..

 114. Şaban Çalapkulu dedi ki:

  Selam 6 senedir 101 yüz bir okey Plus salonunda oyun oynardım seviyem 224 çiplerim 180m ilk defa oyuna girmem yasaklanmıştır bunu hak etmedim sabah namazına kadar sizlerle zaman geçirmek bana Onur ve gurur verirken kendini bilmez veya bilmezler yapmadığı bir şeylerden dolayı şikayet etmişler ben bunu hak etmedim sizden oyuna girmeme müsaade etmeniz şimdiden teşekkür ederim sizden biriyim.

 115. Şaban Çalapkulu dedi ki:

  Selam uykularım kaçtı yatamaz oldum yapmadığım işlemediğim suçtan dolayı oyuna girememem beni üzüyor oyuna giriş ve çıkış saatlerime bakın sizi ne kadar sevdiğimi zaman geçirdiğimi göreceksiniz sizden ricam oyuna girmeme izin vermeniz şimdiden teşekkür ederim, saygılarımla.

 116. Sedat dedi ki:

  Selam lütfen engeli kaldırır mısınız. Hata yaptım kabul ediyorum ama uzun süreli engel mi olur..

 117. Ferhat dedi ki:

  Okey Plus nedenini bilmediğim bir şekilde engellendim kimseye hakaret etmedim saygısızlık yapmadım yaptıysam kanıtlansın, uyarı bile gönderilmiyor. Bu nasıl iş ya engelim kaldırılsın.

 118. Ferhat dedi ki:

  Selam 101 okey plus yöneticim ben hile yapmadan oyun kurallarına göre oyun oynuyordum 1 gün sonra gene 101 okey plus oynayacaktım hesabımı banlamışlar oyun kurallarına oymadığınızdan dolayı diyor 101 okey plus sistemden hile yapmadığımı yada yaptığımı görmüyor musunuz sayın yöneticim herkes kafana göre istediği kişiyi banlıyorsa bu nasıl bir adalettir. 1 aydan fazla oldu hesabımı banlamışlar bir an önce hesabımın açılmasını gerekenin yapılasını banın kaldırılmasını gerekenin yapılmasını arz ederim sayın 101 okey plus yöneticim…

 119. Ferhat dedi ki:

  İyi günler okey plustan dün engellendim benim yerime başka biri oynadı ve hile yaptı. Engellendim kaldırmanızı istiyorum ricada bulunuyorum saygılar.

 120. Ferhat dedi ki:

  Sayın yönetici engeli kaldırmayacak iseniz oyunu silerim bir daha paramızda gitmesin.

 121. Cihan araz dedi ki:

  Lütfen bana yardımcı olun hile falan yapmadım engeli kaldırın.

 122. Damla nurdamla dedi ki:

  3 aydan fazla oldu okey plusta engellendim ve hala engelim kalkmadı lütfen artik kaldirin daha dikkatli oynayacağım. Ne olur bağımlısı olmuştum artik oynayamıyorum lütfen artik kaldirin. Şimdiden teşekküler.

 123. Cihan araz dedi ki:

  Lütfen artık engeli kaldırın bana yardımcı olun hile falan yapmadım engeli kaldırın.

 124. Cihan araz dedi ki:

  Lütfen bana yardımcı olun hile falan yapmadım engeli kaldırın.

 125. gökhan tunç dedi ki:

  Engel yedim kalkmıyor ne zaman kalkacak bir daha hile yapmayacağım.

 126. ahmet acar dedi ki:

  Okey Plus nedenini bilmediğim şekilde engellendi. Lütfen açar mısınız bir hatam olmadı Ahmet Acar 3 gün önce engellendim.

 127. Abdulhakim dedi ki:

  Benim hesabim bugün ban yedi ve ben hiç bir şey yapmadım dun gece bağlantım gitti izleyiciden bir arkadaşım istek atıldığını söyledi ve bugün ban yedim bu haksızlık, sizden ricam banımı kaldırmanızı isterim. Çünkü bu benim tek eğlence kaynağım lütfen gerekeni yapın kaldırım banımı.

 128. Ramazan dedi ki:

  1/2 sene oldu ama hala Okey Plus açılmadı. Neden açılmadığını öğrenebilir miyim? 2 sene oldu Okey Plus oynayamıyorum artık şu engelimi açarsanız çok sevineceğim.

 129. Ceyhun dedi ki:

  Merhaba oyunda dün akşam gereksiz yere nedenini bilmediğim halde engellendim ve oyuna girmek için Vodafone hat üzerinden ücretli çip aldığım yüzünden mi engel koydunuz lütfen engelimi kaldırır mısınız rica ederim..

 130. Cavit şahin dedi ki:

  Okey plus da engel yedim 2 ay oldu engel kalkmadı lütfen engeli kaldırır mısınız.

 131. Şakir dilek dedi ki:

  Arkadaş kurbanı olduk lütfen kaldırır mısınız?

 132. Cuma fatih lolak dedi ki:

  Sebebsiz yere engellendim

 133. ramazan özatak dedi ki:

  Sebepsiz yere engellendim.

  1. Semih dedi ki:

   Kimse kimseyi sebepsiz yere engellemez.

 134. Burak dedi ki:

  Ben ban yedim ne zaman kalkar.

 135. Deniz dedi ki:

  Lütfen engeli kaldırılmasını istiyorum bir daha asla hile yapmam ve çok sayıda hile yapan lar var ben bir kere yaptım hemen engellediniz beni takip edin

 136. Recep dedi ki:

  Benim anlamadığım bu okeyde neden hemen engelliyorsunuz bir kontrol edin bir bakın saçma sapan iş yapmayın.

 137. Serpil dedi ki:

  Benim iki tane Facebook hesabım var okey oynuyordum evde bilgisayarsan telefondan haksız yere engelledim hatada yapmadım lütfen engelimizi kaldırır mısınız saygılar..

 138. Ferdi dedi ki:

  Sayın sayfa yönetici köyde oturuyorum bazen şebeke gidip geldiği için işlek taş atıyor ondan dolayı ben ceza yemişim cezamın kalkmasını istiyorum vallahi yemin ederim bilerek işlek taş atmamışım lütfen cezamı kaldırın vatan görevindeyim canımız sıkılıyor ara sıra okey oynuyoruz

 139. Kamuran dedi ki:

  Sayın sayfa yöneticisi köydeyim şebeke gidip geliyor ondan işlek taş atıyor bildiğiniz gibi
  Suçsuz ceza yedim cezanın kalkmasını istiyorum

 140. Ferdi dedi ki:

  Sayın sayfa yöneticisi ben suçsuz yere ceza yedim. İnternetin gidip gelmesi için sistem işlek taş atıyordu onun için ceza yedim. Lütfen rica ederim cezayı kaldırır mısın..

 141. Emrah dedi ki:

  Neden okey plus engellensin bilmiyorum yanlışlıkla hata yaptıysam özür dilerim kuralları tam net bilmiyorum

 142. Kamuran dedi ki:

  Sayın sayfa yöneticisi şebeke çekmediği icin işlek taş attım bu na göre ceza yedim cezanın kalkmasını istiyorum

 143. Sait dedi ki:

  38M küsür çipim vardı. Hem çiplerim başkasının gözüne batsın hem de şikayet edileyim çiplerim silinsin oyuna giremeyeyim. Ben o çipleri emeğimle kazandım. Kimsenin yardımı olmadan sonra hile damgasıyla engelleneyim var mı böyle bir şey. Lütfen engelimi kaldırın çipimi iade edin. Çipleri alarak insanları terbiye etmeyin. 38M küsür çipe sahipken hileyle ne isim olur. Rica ediyorum verilen bu ceza kaldırılsın.

 144. Osman dedi ki:

  Okey plus süresiz engellendi bağlantı gitti iş arkadaşımla oynarken bağlatı kesildi oyundan atıldım giremiyorum neden.

 145. Mahmut Uslu dedi ki:

  Gerçekten işe yarıyor dönüş yapıyorlar. şu an okey plus zygna ekibi ile görüşme içerisindeyim!

 146. kartal dedi ki:

  Bu sayfada ağlamanıza gerek yok eğer gerçekten haklıysanız oyunda hile yapmadı iseniz dava açın eğer çipleriniz yüksek ise maddi tazminat davası açın hakkınızı mahkemede arayın onlar ispat etsinler eğer davayı kazanırsanız bu seferde haksız yere suçlandığınızı hırsızlıkla suçlandığınızdan psikolojik çöküntü yaşadığınızı belirtip maddi manevi tazminat davası açın şirkete karşı onlar düşünsün

 147. mehmet salih ceri dedi ki:

  gereksiz yere engel yedim oyuna giriş yapamıyorum engellendim bende anlamadım kötü amaçlı kullanmadım nasıl giriş yaparım teşekkür ederim

 148. Osman dedi ki:

  Okey pulus giremiyorum arkadaşımla oynarken bağlantı kesildi oyundan atıldım bağlantı çekmiyordu ondan sonra kesildi ben arkadaşımla oynarken bağlantı gitti lütfen bu hesabın oyununu açar mısınız oyun oynayamıyorum bu bir oyun engeli kaldır arkadaşlarımla okey plus oynayamıyorum lütfen açar mısınız bu bir oyun eğleniyoruz arkadaşlarımla bu haksızlık oyun bile oynatmıyorsunuz lütfen açar mısınız durup dururken süresiz oyundan atılmışım bu benim hatam değil lütfen açar mısınız

 149. mülazım walat sökmen dedi ki:

  Merhaba…
  Uzun süredir okey plus kullanıcısıyım. Yakın zamanda oyundan engellendim. Daha öncede olmuştu ve kimseye bir saygısız etmedim ve kimsenin hakkını yememiştim fakat engellenmiştim. Nedenini araçtırmadım. Bi süre sonra engelim kalktı tekrar ara ara oyuna girdim. Bi gün çipim bitti kuzenimle aynı masada oynuyorduk o bana tolerans tanıdı tabi yani transfer yaptık sonradan öğrendim bunu araştırınca. Ve daha önceki engelimde bu yüzdenmiş onu anladım. Bu kuralla ilgili bilgim yoktu o yüzden öncelikle yönetici arkadaşlardan özür dilerim kuralı çiğnediğim için. Sizden Engelimin kaldırılmasını rica ediyorum ve böyle veya buna benzer bir hatanın bir daha olmayacağına söz veriyorum… Tekrar özür dilerim kolay gelsin, iyi çalışmalar..
  Teşekkür ederim….

 150. meliha dedi ki:

  Çok teşekkürler kardeşim. Videoda gösterdiğiniz yönergeleri izledim ve neredeyse yarım saat sonra okey plus açıldı. Tekrar teşekkürler

  1. Feride dedi ki:

   Pardon ne yaptınız acaba lütfen bilgi verir misiniz..

 151. İsmail dedi ki:

  101 okey plus hile bahanesi ile kapatıldı lütfen inceleme istiyorum haksız yere okeyim kapattılar şikayet ettiler 25 m oynuyordum çeteler beni şikayet ettiler lütfen 150 milyon hakkıyla kazanmıştım haksız yere okeyim kapatıldı lütfen inceleme istiyorum rica ediyorum saygılar.

 152. Engin dedi ki:

  101 okey plus 5 ocak 2019 saat 2:30 civarında da oyundan atıldım oyun kuralarına uymadığım sebebiyle oyundan atıldım 1 eşli oynuyordum oyundan atıldım hata yapmış olabilirim ama en kısa zamanda açılmasını yetkilerde önemle rica ediyorum ne zaman açılacak.

 153. aykut ÇAKMAY dedi ki:

  Engelimi kaldırın hile yapmadım uzun zaman oldu.

 154. serhat dedi ki:

  selam iş yerinde arkadaşım haberim olmadan kendine ciplerimi aktardı bu yüzden oyundan engellendim evde de kardeşim aynı hatayı yaptı okey plus aşığıyım çok seviyorum size söz veriyorum bundan sonra dikkatli olacağıma yemin ederim lütfen kısa sürede engeli kaldırınız bana yardımcı olacağınıza inanıyorum tüm tanıdıklarıma okey plusu önerdim sevdiler ilgilenirseniz sevinirim kolay gesin. Saygılar

 155. NEŞET ÖZDEMİR dedi ki:

  çok sevdiğim ve tek eğlencem çanak okey plustan atıldım ve uzun zaman oldu sizden ricam engelimin kaldırılması lütfen bana yardımcı olun engellenme sebebimi bile bilmiyorum.

 156. Şahin yaman dedi ki:

  Kardeşim siz benim okeyimi kapattınız benim haberim olmadan çocuk oynamış benden habersiz ve siz de engel atmışsınız 11 milyon çipim vardı emeğe yazık o kadar oynadım sizden ricam açar mısınız?

 157. Sevdakose dedi ki:

  Okey plusum engellendi yerden taş üst üste geldi diye oyun bu ya lütfen açın oynadığım tek oyun onu da maç ettiler.

 158. ali jaya dedi ki:

  Merhabalar, oyunu yeni oynuyorum ve aniden oyun oynarken oyun kurallarına uymamak sebebiyle oyuna girişiniz engellenmiştir diye bir yazı geldi. Halbuki hiç oyunu ortaklaşa oynamadım. Ayrıca bir şey söylemek istiyorum. Oyunu ilk oynarken chip yükseltirsen admin bilerek engelliyor demişlerdi. Neden demiştim. Sebebi chip satın almak için yapıyorlar demişlerdi. Ben hesabın açılmasını bekliyorum ve açıldıktan sonra onlara gerçeğin bu olmadığını göstermek istiyorum. Konuya dönecek olursak neden engel yedim?

 159. korkusuz dedi ki:

  selam, burda çok kişi engel yemiş hatali yada hatasız, ama bunun karşılığında insanların emeklerine tek seferde engel verilmemeli en azından hata yapanları bir defaya mahsus uyarı mesajı atılmalıdır ve eğer o kişi hile yada yanlış bir şey yaparsa o zaman engellenmelidir. Bende engel yedim 5 milyonum gitti. Kaybeden kim ben mi? Hayır. Okey plusu sildim başka okey sitesine girdim, sanki oyun yerimi yok. Kaybeden kendileri olur. Okey plus sahipleri benden size uyarı, ya bir defaya mahsus tüm engellilerin engelini kaldırırsınız yada sitenizi yerle bir ederim. Zynga sitesi diye bir site girişi kalmaz.

 160. Bir umuttur yaşamak dedi ki:

  Millet bana küfür etti bende dayanamadım küfür ettim. Benim hesabım kapandı, sizden ricam hesabımı açın lütfen.

 161. Ali dedi ki:

  Engelimin kaldırılmasını talep ediyorum.

 162. selçık dedi ki:

  çanak okey plusta oyuna süresiz girişiniz engellenmiştir yazısı var lütfen açılmasını talep ediyorum sizden teşekkür ederim..

Sayfa başına git