Facebook Hesabı Nasıl Dondurulur?

Facebook Hesabı Nasıl Dondurulur?
29 Kasım 2013 tarihinde eklendi, 491 kez okundu.

Büyük bir hevesle kendinize bir Facebook hesabı açtınız belki uzun bir süre kullandınız. Pek çok arkadaşınızla iletişiminizi sağladınız. Hatta eskiden tanıdığınız ve uzun süre haber alamadığınız bir arkadaşınızı buldunuz. Fakat her şey de olduğu gibi an itibariyle Facebook’dan sıkılmış olabilirsiniz. Facebook hesabı nasıl dondurulur veya kapatılır merak içinde olabilirsiniz. Basit bir işlemdir Facebook hesabını dondurmak ve kapatmak.

İlk olarak sağ üst taraftaki kilit işaretinin yanındaki simgeye tıklıyoruz. Ardından açılan menüden “Hesap Ayarları” sekmesini tıklıyoruz. Yeni bir sayfa gelecek karşımıza. Burada sol taraftaki seçeneklerden “Güvenlik” sekmesini tıklıyoruz. Karşımıza gelen ekrandaki “Hesabını dondur.” linkine tıklıyoruz. Tıkladıktan sonra karşımıza Facebook hesabınızı dondurmak istediğinize emin misiniz? diye soran bir sayfa geliyor.
Facebook Hesabı Nasıl Dondurulur?

Bu sayfada sizi vazgeçirmek için bazı arkadaşlarınızın resimleri ve seni özleyecek falan gibi saçma bazı yazılar gelecek. Bu bölümün alt kısmında Facebook hesap dondurma veya silme sebepleri görünür. Bu seçeneklerden diğeri seçip onayla dediğiniz zaman Facebook hesabınız dondurulur.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git