Crysis 3 rldea.dll Hatası

Crytek tarafından piyasaya sürülen ve büyük beğeni toplayan Crysis 3 oyunu beraberinde bazı dll hatası sorunları da getirdi. Bu hataların başında rldea.dll hatası gelmektedir. Bilim kurgu türünde olan Crysis 3 Türkçe alt yazılı ve kısmi seslendirmeler de içermektedir. Alınan dll hataları olmasa tadından yenmez denecek oyunlardan birisidir. Fakat Crysis 3 rldea.dll hatası alanlar endişe etmesin çünkü çözümü mevcut.
Crysis 3 rldea.dll bulunamadı uyarısı alma sebebiniz aslında oyun kurulurken anti virüs programının bu dosyayı zararlı görmesi ve bu sebeple silmesidir. Oyunu kurarken antivirüs programınız kapalı olursa bu hatayı almazsınız. Oyunu kurduğunuzu ve bu hatayı aldığınızı varsayıyorum ve direk çözüme geçiyorum. İlk olarak linke tıklayarak rldea.dll dosyasını indirin. Bu arada anti virüs programınız açıksa kaptın. Daha sonra dosyayı rardan çıkartın. Rar şifresi acemi.com olarak belirlenmiştir. Rardan çıkan dosyayı windows > system32 klasörünün içerisine atın.

Crysis 3 rldea.dll Hatası

Eğer virüs programınız kapalıysa ve başarılı bir şekilde rldea.dll dosyasını ilgili klasöre attıysanız artık oyun sorunsuz bir şekilde açılacaktır.

İlginizi Çekebilir:  Facebook Okey Plus Engeli Nasıl Kaldırılır 2018
Soru veya yorumunuzu bu bölüme yazabilirsiniz.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir