Bitstrips Nedir? Nasıl Kullanılır Yapılır?

Bitstrips Nedir? Nasıl Kullanılır Yapılır?
7 Aralık 2013 tarihinde eklendi, 975 kez okundu.

Bitstrips Nedir: Bir Facebook uygulamasıdır ve özetle karikatür yapmanıza yarar. Bitstrips uygulaması ile arkadaşlarınızın resimleri ve kendi resimlerinizle karikatür yapabilir ve bu karikatürlere balon tarzı üst açıklamalar girebilirsiniz. Eğlenceli bir uygulama olan Bitstrips nasıl kullanılır diyecek olursanız öncelikle şunu söyleyeyim hiç de zor değil.

Bitstrips nasıl yapılır peki? İlk olarak uygulamayı Facebook hesabımıza kurmamız gerekiyor. Bitstrips uygulama adresi https://apps.facebook.com/bitstrips/ tıklayarak giriş yapabilirsiniz. Uygulama Facebook hesabınıza kurulduğu zaman 3 seçenek göreceksiniz.  • Friends without Avatars: Arkadaş listenizdeki birisi bu uygulamayı kullanmıyorsa onun profilini bu seçenek ile siz yapabilirsiniz.
  • Friends with Avatars: Bu seçenek ile arkadaşınız Bitstrips uygulamasını kurduysa fakat profil oluşturmadıysa onun yerine siz oluşturabilirsiniz.
  • All friends: Uygulamayı kuran yada kurmayan ne kadar arkadaşınız varsa bu seçenek ile o kişilerin profillerini oluşturabilirsiniz.

Bitstrips Nedir? Nasıl Kullanılır Yapılır?
Bitstrips uygulamasını ilk açtığınız zaman “Get starter by designing your avatar” yazısı ile karşılaşacaksınız. Bu yazıya tıklayarak kendi profilimizi oluşturuyor ve ilk karikatürlerimizi yapmaya başlıyoruz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git