Facebook hesabı olmayan var mı diye bir soru sorsak sanırım evet benim yok diyen kimse çıkmaz. Bu kadar çok kullanıcısı olan sosyalleşme sitesi pek çok zaman geçirme ve eğlenme imkanı sunmaktadır. Bu imkanların başında ve neredeyse tüm Facebook kullanıcılarının yaptığı şey oyun oynamaktır.

Facebook da en çok oynanan oyunların başında özellikle Türk kullanıcılarda Okey gelmektedir. Pek çok farklı okey oyunu olmasına rağmen en çok oynanan ise Okey Plus’tur. Binlerce kullanıcısı olan Okey Plus en büyük vakit geçirme ve eğlenme uygulamasıdır. Okey Plus oynayanlar bilirler yılları bulan emek ve biriken puanlar bu uygulamaya bağımlı yapar insanı. Bu oyunun hastalarını ilerki aşamalarda bekleyen bir tehlike yada sıkıntı şudur: Facebook Okey Plus engellenmesidir. Facebook okey plus engeli ile karşılaşırsak neler yapmamız lazım. Facebook okey plus engeli nasıl kaldırılır? Bu sorular böyle uzar gider ve çözüm yolu ile basittir.

Facebook Okey Plus Engeli Nasıl Kaldırılır 2014

Facebook okey plus engel süresi net olarak bilinmemektedir. Yani engellenen okey plus hesabımızın kendiliğinden açılmasını beklerseniz çok uzun bir bekleyiş olabilir ve sonunda da engel kalkmayabilir. Facebook okey plus engelini kaldırmanız için size iki yol sunacağız. Bunlardan birisi http://support.peakgames.net/contact/?game=op&lang=tr bu adrese girmeniz ve formu doldurmanızdır.

Okey plus engelini kaldırmak için ikinci yol ise destek@peakgames.net adresine mail atmanızdır. Bu adrese atacağınız mail de kendi Facebook hesap adresiniz(kesinlikle Facebook giriş bilgilerinizi, mail ve şifrelerinizi göndermeyin.), hangi oyun da engellendiğiniz, sebebini biliyorsanız bu sebep ve engellenme tarihinizi belirtin. Bu iki yoldan herhangi birini yapmanız yeterlidir ve ardından beklemeye başlayabilirsiniz.

Ayrıca Facebook okey plus engelinizin oyundan değil de sizin hesabınızdan kaynaklandığını düşünüyorsanız aşağıdaki videoyu izleyip aynı şeyleri yapmanızı da öneriyoruz.