Facebook Okey Plus Engeli Nasıl Kaldırılır 2014

Facebook hesabı olmayan var mı diye bir soru sorsak sanırım evet benim yok diyen kimse çıkmaz. Bu kadar çok kullanıcısı olan sosyalleşme sitesi pek çok zaman geçirme ve eğlenme imkanı sunmaktadır. Bu imkanların başında ve neredeyse tüm Facebook kullanıcılarının yaptığı şey oyun oynamaktır.

Facebook da en çok oynanan oyunların başında özellikle Türk kullanıcılarda Okey gelmektedir. Pek çok farklı okey oyunu olmasına rağmen en çok oynanan ise Okey Plus’tur. Binlerce kullanıcısı olan Okey Plus en büyük vakit geçirme ve eğlenme uygulamasıdır. Okey Plus oynayanlar bilirler yılları bulan emek ve biriken puanlar bu uygulamaya bağımlı yapar insanı. Bu oyunun hastalarını ilerki aşamalarda bekleyen bir tehlike yada sıkıntı şudur: Facebook Okey Plus engellenmesidir. Facebook okey plus engeli ile karşılaşırsak neler yapmamız lazım. Facebook okey plus engeli nasıl kaldırılır? Bu sorular böyle uzar gider ve çözüm yolu ile basittir.

Facebook Okey Plus Engeli Nasıl Kaldırılır 2014

Facebook okey plus engel süresi net olarak bilinmemektedir. Yani engellenen okey plus hesabımızın kendiliğinden açılmasını beklerseniz çok uzun bir bekleyiş olabilir ve sonunda da engel kalkmayabilir. Facebook okey plus engelini kaldırmanız için size iki yol sunacağız. Bunlardan birisi http://support.peakgames.net/contact/?game=op&lang=tr bu adrese girmeniz ve formu doldurmanızdır.

Okey plus engelini kaldırmak için ikinci yol ise destek@peakgames.net adresine mail atmanızdır. Bu adrese atacağınız mail de kendi Facebook hesap adresiniz(kesinlikle Facebook giriş bilgilerinizi, mail ve şifrelerinizi göndermeyin.), hangi oyun da engellendiğiniz, sebebini biliyorsanız bu sebep ve engellenme tarihinizi belirtin. Bu iki yoldan herhangi birini yapmanız yeterlidir ve ardından beklemeye başlayabilirsiniz.

Ayrıca Facebook okey plus engelinizin oyundan değil de sizin hesabınızdan kaynaklandığını düşünüyorsanız aşağıdaki videoyu izleyip aynı şeyleri yapmanızı da öneriyoruz.

15 thoughts on “Facebook Okey Plus Engeli Nasıl Kaldırılır 2014

 1. Okey plus nedenini bilmediğim bir şekilde engellendim kimseye hakaret etmedim saygısızlık yapmadım yaptıysam kanıtlansın, uyarı bile gönderilmiyor. Bu nasıl iş ya engelim kaldırılsın.

  • Bugun okey plus oyunum kapandı şok oldum. Hiçbir hile arkadaşlarla müşterek oyunum olmadı olmaz lütfen engelin kaldırılmasını istiyorum. Uzun zamandır oynuyorum çok üzüldüm engellenmesine sebebinide bilmiyorum benimle alakalı birşeyde olmadı. Benden önceki oyuncu taş çekmiyor yerden her aldığı taşı bana atıyordu. Anlamadım hatta kızdım bile niye böyle yapıyor diye. İncelenirse göreceksiniz.

 2. Arkadaşımın evinden internete girip plusta okey oynadım ama ceza geldi nasıl birşey bu böyle plusta okey oynayıp müstehcen profil resim koyanları görmüyor musunuz da bizi mi engelliyorsunuz?

 3. Mail adresimden arkadaşım hile yapmış bunun sorumlusu ben miyim? Arkadaşımın telefonda facem açık kalmış, açılması için rica ediyorum.

 4. Oyun kurallarına aykırı davranışlarınızın tespit edilmesi sebebiyle uygulamaya girişiniz engellenmiş görünüyor. Tüm hesaplar büyük bir titizlikle incelendikten sonra olarak engelleme kararı veriliyor. Bu sebeple uygulanan cezanın kaldırılması ya da puanların iade edilmesi maalesef söz konusu olamıyor . Ne zaman açılır diye mesaj attım gelen mesaj.

 5. Okey plus nedenini bilmediğim bir şekilde engellendi.Yanlış veya kural dışı hiçbir hatam olmamıştır varsa ispatlanmasını ve engelimin kaldırılmasını istiyorum.

 6. Okey plus nedenini bilmediğim bir şekilde engellendim. Kural dışı hiç bir eylemim olmamasına rağmen engellendim lütfen tekrar inceleyip gereğini yapın.
  İlgilinize şimdiden teşekkur ederim …

  • Okey plusum nedensiz yere engelendi nedenini bende bilmiyorum ve bir kusuru olmuşsa özür diliyorum sizden ve ricam okey plusumu açmanızı istiyorum.

 7. Arkadaslar benim okey plus kapandi neden oldugunu bilmiyorum ve özür diliyorum belki şike olduğunu düşünüyorsunuz ama benim öyle birşeyden haberim yok açarsanız çok sevinirim rica ediyorum tekrardan özür diliyorum teşekkür ediyorum iyi günler.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>